Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

Opublikowany

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Pole u góry siatki bagua
Siatka bagua to sposób oznaczenia stref w mieszkaniu. Wystarczy, że narysujesz plan domu w taki sposób, aby drzwi wejściowe do domu znajdowały się na dole kartki. Następnie podziel cały plan na dziewięć równych części. Za sławę, reputację i awans według feng shui odpowiada pole, które znajduje się u góry siatki, naprzeciw drzwi wejściowych.

W tym polu warto powiesić czerwone dodatki i symbole ognia. To miejsce należy także starannie oświetlić. Z pewnością nie może być ono ciemne i zakurzone. Z tego powodu jest to także świetny fragment domu do eksponowania pamiątek, z których jest się dumnym, na przykład dyplomów lub pucharów. Warto zadbać o ich staranne podświetlenie, aby przyciągać tutaj dobrą energię.

To także idealne miejsce do powieszenia zdjęć, byleby tylko były one pełne uśmiechu i radości. One także powinny zostać dobrze oświetlone, co przyciąga szczęście. Jeżeli w tym miejscu znaleźć się ma zegar, koniecznie musi on chodzić. Dobrym pomysłem jest umieszczenie tam wszelkich przedmiotów kojarzących się z kształtem piramidy. W rozwoju kariery pomogą także wizerunki zwierząt, którym przepisuje się pozytywne cechy, takie jak siła oraz mądrość.

Oświetlenie
Wiemy już, że pole odpowiedzialne za karierę musi być dobrze oświetlone. Na jaki rodzaj lamp się zdecydować? Powinny one dawać dużo światła, ale jednocześnie nie mogą być ostentacyjne. Dobrze sprawdzą się białe kinkiety Activejet, kojarzące się z jasnością i czystością, ale które jednocześnie nie zdominują tej przestrzeni.

Feng shui to wiele zasad w zakresie urządzania domu. Może warto wykorzystać przynajmniej niektóre z nich, aby zyskać dom zgodny ze swoimi preferencjami, a do tego wypełniony dobrą energią?

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.