Rozwiązania oświetleniowe do pokoju niemowlaka

Rozwiązania oświetleniowe do pokoju niemowlaka

Opublikowany

Pojawienie się w domu niemowlaka to prawdziwa rewolucja dla całej rodziny. Mamy i ojcowie dbają o zakup bezpiecznych mebli, wygodnego wózka i edukacyjnych zabawek. To również czas na zatroszczenie się o wszelkie drobiazgi, w tym te związane z odpowiednim doświetleniem pokoju niemowlaka.

Urządzając pokój maluszka, warto wziąć pod uwagę rozwiązania uniwersalne i łatwe do przestawiania. Lampka do pokoju dziecka także powinna mieć te cechy. Lekka, mobilna lampka może zostać użyta wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Postawiona na komodzie pomoże w nocnym przewijaniu i karmieniu. Ustawiona obok łóżka sprawdzi się idealnie do wieczornego czytania bajek, zabawy, a także jako źródło nocnego światła, jeżeli niemowlak bałby się spać w ciemności.

Właśnie taka jest lampka biurkowa LED Activejet RAINBOW 6W. Dłuższe ramię działa jako źródło intensywnego światła, idealnego na przykład do czytania. Z kolei podstawa, która także się delikatnie świeci, ma funkcję zmiany koloru. Pozwala to na wyczarowanie prawdziwej tęczy. Takie światełka stymulują wzrok niemowlaka, oswajają go z ciemnością i stanowią wspaniałą zabawę.


Activejet RAINBOW

Activejet RAINBOW

Lampka ta jest bardzo prosta, a przez to również łatwa do utrzymania jej w czystości. To szczególnie istotne w przypadku sprzętu znajdującego się w pokoju malucha. Łatwość czyszczenia to mniejsza ilość niebezpiecznych alergenów. Dodatkowo produkt nie nagrzewa się. Nie ma więc ryzyka, że małe dziecko się oparzy, kiedy nieopatrzenie jej dotknie. Obudowa jest gładka, pozbawiona ostrych kantów. Nie stanowi żadnego zagrożenia dla dziecka. Kolorystyka jest przygotowana z myślą o maluchach i z pewnością przypadnie im do gustu. Dodatkowo gruby plastik jest odporny na zniszczenie, na przykład gdyby lampka przypadkowo spadła na ziemię.

Lekka, poręczna lampka to niezbędny element pokoju każdego niemowlaka. Można ją dowolnie przestawiać, nie zajmuje wiele miejsca, więc zmieści się wszędzie. Tylko rodzice wiedzą, ile jest codziennych sytuacji, w których niezbędne jest skorzystanie z takiego źródła światła. Oprócz przenośnej lampki nie można zapomnieć również o wykorzystaniu górnego oświetlenia, przydatnego na przykład w trakcie wieczornej pielęgnacji niemowlaka. Zestawienie takich dwóch produktów spełni wszystkie oczekiwania młodych rodziców.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Zadbaj o dane pracując w domu

Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.