Rozwiązania oświetleniowe do pokoju niemowlaka

Rozwiązania oświetleniowe do pokoju niemowlaka

Opublikowany

Pojawienie się w domu niemowlaka to prawdziwa rewolucja dla całej rodziny. Mamy i ojcowie dbają o zakup bezpiecznych mebli, wygodnego wózka i edukacyjnych zabawek. To również czas na zatroszczenie się o wszelkie drobiazgi, w tym te związane z odpowiednim doświetleniem pokoju niemowlaka.

Urządzając pokój maluszka, warto wziąć pod uwagę rozwiązania uniwersalne i łatwe do przestawiania. Lampka do pokoju dziecka także powinna mieć te cechy. Lekka, mobilna lampka może zostać użyta wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Postawiona na komodzie pomoże w nocnym przewijaniu i karmieniu. Ustawiona obok łóżka sprawdzi się idealnie do wieczornego czytania bajek, zabawy, a także jako źródło nocnego światła, jeżeli niemowlak bałby się spać w ciemności.

Właśnie taka jest lampka biurkowa LED Activejet RAINBOW 6W. Dłuższe ramię działa jako źródło intensywnego światła, idealnego na przykład do czytania. Z kolei podstawa, która także się delikatnie świeci, ma funkcję zmiany koloru. Pozwala to na wyczarowanie prawdziwej tęczy. Takie światełka stymulują wzrok niemowlaka, oswajają go z ciemnością i stanowią wspaniałą zabawę.


Activejet RAINBOW

Activejet RAINBOW

Lampka ta jest bardzo prosta, a przez to również łatwa do utrzymania jej w czystości. To szczególnie istotne w przypadku sprzętu znajdującego się w pokoju malucha. Łatwość czyszczenia to mniejsza ilość niebezpiecznych alergenów. Dodatkowo produkt nie nagrzewa się. Nie ma więc ryzyka, że małe dziecko się oparzy, kiedy nieopatrzenie jej dotknie. Obudowa jest gładka, pozbawiona ostrych kantów. Nie stanowi żadnego zagrożenia dla dziecka. Kolorystyka jest przygotowana z myślą o maluchach i z pewnością przypadnie im do gustu. Dodatkowo gruby plastik jest odporny na zniszczenie, na przykład gdyby lampka przypadkowo spadła na ziemię.

Lekka, poręczna lampka to niezbędny element pokoju każdego niemowlaka. Można ją dowolnie przestawiać, nie zajmuje wiele miejsca, więc zmieści się wszędzie. Tylko rodzice wiedzą, ile jest codziennych sytuacji, w których niezbędne jest skorzystanie z takiego źródła światła. Oprócz przenośnej lampki nie można zapomnieć również o wykorzystaniu górnego oświetlenia, przydatnego na przykład w trakcie wieczornej pielęgnacji niemowlaka. Zestawienie takich dwóch produktów spełni wszystkie oczekiwania młodych rodziców.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.