Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.

Świetlny znak 
Pierwszym pomysłem jest abstrakcyjny znak świetlny. Może on przybierać różnorodne formy. Poszczególne rodzaje kinkietów mają długość 62 centymetry, 42 centymetry oraz 23 centymetry. Takie wymiary pozwalają na tworzenie nie tylko kwadratów, prostokątów czy sześciokątów, ale także dużo bardziej skomplikowanych figur przestrzennych. Montaż kinkietów z serii Mero jest bardzo prosty. Do tego minimalistyczny wygląd i jednolita linia świetlna dają wspaniały efekt końcowy.
Świetlny znak to świetna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego czy przedpokoju, w którym wyjątkowe wrażenie na gościach zrobi świecący napis: witamy!

Podświetlany zagłówek 
Drugą nietypową ozdobą, która stać się może prawdziwą inspiracją dla wszystkich miłośników pięknego wystroju wnętrz, jest podświetlenie zagłówka przy pomocy kinkietów z serii Mero. Wystarczy duże łoże z ozdobnym zagłówkiem. Po delikatnym odsunięciu go od ściany, zyskuje się przestrzeń idealną do montażu metalowej listwy z diodami. Da to efekt linii światła, wprowadzi do wnętrza wiele przytulności i pozytywnej energii.
Światło przyda się także, jeżeli wieczorem masz ochotę obejrzeć w łóżku film albo nawet poczytać. Kinkiet Mero od Activejet dostępny jest w trzech rozmiarach. Dzięki temu może zostać dopasowany do wnętrz o różnych wielkościach i o różnym przeznaczeniu.
Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.