Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Opublikowany

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.

Świetlny znak 
Pierwszym pomysłem jest abstrakcyjny znak świetlny. Może on przybierać różnorodne formy. Poszczególne rodzaje kinkietów mają długość 62 centymetry, 42 centymetry oraz 23 centymetry. Takie wymiary pozwalają na tworzenie nie tylko kwadratów, prostokątów czy sześciokątów, ale także dużo bardziej skomplikowanych figur przestrzennych. Montaż kinkietów z serii Mero jest bardzo prosty. Do tego minimalistyczny wygląd i jednolita linia świetlna dają wspaniały efekt końcowy.
Świetlny znak to świetna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego czy przedpokoju, w którym wyjątkowe wrażenie na gościach zrobi świecący napis: witamy!

Podświetlany zagłówek 
Drugą nietypową ozdobą, która stać się może prawdziwą inspiracją dla wszystkich miłośników pięknego wystroju wnętrz, jest podświetlenie zagłówka przy pomocy kinkietów z serii Mero. Wystarczy duże łoże z ozdobnym zagłówkiem. Po delikatnym odsunięciu go od ściany, zyskuje się przestrzeń idealną do montażu metalowej listwy z diodami. Da to efekt linii światła, wprowadzi do wnętrza wiele przytulności i pozytywnej energii.
Światło przyda się także, jeżeli wieczorem masz ochotę obejrzeć w łóżku film albo nawet poczytać. Kinkiet Mero od Activejet dostępny jest w trzech rozmiarach. Dzięki temu może zostać dopasowany do wnętrz o różnych wielkościach i o różnym przeznaczeniu.

Udostępnij

Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.