Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

Opublikowany

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.

Świetlny znak 
Pierwszym pomysłem jest abstrakcyjny znak świetlny. Może on przybierać różnorodne formy. Poszczególne rodzaje kinkietów mają długość 62 centymetry, 42 centymetry oraz 23 centymetry. Takie wymiary pozwalają na tworzenie nie tylko kwadratów, prostokątów czy sześciokątów, ale także dużo bardziej skomplikowanych figur przestrzennych. Montaż kinkietów z serii Mero jest bardzo prosty. Do tego minimalistyczny wygląd i jednolita linia świetlna dają wspaniały efekt końcowy.
Świetlny znak to świetna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego czy przedpokoju, w którym wyjątkowe wrażenie na gościach zrobi świecący napis: witamy!

Podświetlany zagłówek 
Drugą nietypową ozdobą, która stać się może prawdziwą inspiracją dla wszystkich miłośników pięknego wystroju wnętrz, jest podświetlenie zagłówka przy pomocy kinkietów z serii Mero. Wystarczy duże łoże z ozdobnym zagłówkiem. Po delikatnym odsunięciu go od ściany, zyskuje się przestrzeń idealną do montażu metalowej listwy z diodami. Da to efekt linii światła, wprowadzi do wnętrza wiele przytulności i pozytywnej energii.
Światło przyda się także, jeżeli wieczorem masz ochotę obejrzeć w łóżku film albo nawet poczytać. Kinkiet Mero od Activejet dostępny jest w trzech rozmiarach. Dzięki temu może zostać dopasowany do wnętrz o różnych wielkościach i o różnym przeznaczeniu.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Salon połączony z kuchnią i jadalnią – jak go właściwie oświetlić?

temu

Multifunkcyjny salon połączony z aneksem kuchennym to codzienność wielu osób. Projektanci mieszkań i domów często stawiają na takie rozwiązanie, aby oszczędzić miejsce i jednocześnie być w zgodzie z trendami. Przed właścicielami takich powierzchni stoi wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczy właściwego zaplanowania spójnej kolorystyki, umeblowania i oświetlenia.
Światło zimne

temu

Najprostsze rozróżnienie to podział na światło ciepłe, zimne i neutralne. Takie wskaźniki jednak nie mówią zbyt wiele. Dlatego przygotowaliśmy krótką ściągawkę, z której dowiesz się, jakie światło jest zimne i do jakiego rodzaju wnętrza warto jest wybrać właśnie ten rodzaj oświetlenia.
Światło neutralne

temu

Światło neutralne jest najbardziej uniwersalnym rodzajem oświetlenia. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, to właśnie światło o neutralnej barwie będzie najlepszym rozwiązaniem. Światło neutralne jest bardzo często stosowane w przypadku lamp LED. Tradycyjne żarówki miały barwę ciepłą, świetlówki kojarzą się z chłodnym, niebieskawym światłem, dlatego neutralne lampy LED są idealnym pomostem między nimi.
Światło ciepłe

temu

Dobierając światło do swojego domu zazwyczaj pod uwagę bierze się wygląd lampy, jej kolorystykę oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Są to oczywiście ważne czynniki, ale jednak nie najważniejsze. Bardzo istotna jest temperatura barwowa oświetlenia. To ona w dużej mierze kreuje nastrój w domu. Światło ciepłe – do jakiego wnętrza pasuje i czym się charakteryzuje?