Activejet z wyróżnieniem w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2018”

Activejet z wyróżnieniem w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2018”

Kategoria oświetleniowa marki Activejet, choć stosunkowo młoda, święci już swoje pierwsze triumfy. W tegorocznej edycji konkursu „Meble Plus - Produkt Roku 2018” dostrzeżono i doceniono oferowane przez markę oświetlenie podszafkowe, przyznając jej jedyne obok nagrody głównej wyróżnienie w kategorii „Akcesoria meblowe”.

W tegorocznej edycji wyróżniono Activejet CAB 13 - panel oświetleniowy LED z czujnikiem ruchu. Jury doceniło nowoczesny design produktu przy jednoczesnej prostocie montażu oraz jego wyjątkową funkcjonalność, doskonale wpisującą się w aktualne trendy w projektowaniu akcesoriów oświetleniowych. W kategorii oświetlenia podszafkowego marki Activejet znajdziemy szereg innowacyjnych i funkcjonalnych produktów, między innymi panele oświetleniowe LED, panele oświetleniowe LED z czujnikiem ruchu, oświetlenie punktowe LED, oświetlenie punktowe LED z czujnikiem ruchu czy oświetlenie LED do szafy z czujnikiem wibracji.

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli i akcesoriów meblowych. Kapitułę konkursu stanowią projektanci i architekci wnętrz, dziennikarze prasy branżowej i konsumenckiej, a także przedstawiciele wiodących targów branżowych, polskich salonów meblowych, organizacji kupieckich oraz uczelni. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów oraz dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

- Ta nagroda jest dla nas wyjątkowa - to pierwsze wyróżnienie, które otrzymaliśmy w konkursie stricte branżowym. Ostatni rok upłynął pod znakiem realizacji długofalowej strategii, którą przyjęliśmy dla kategorii oświetleniowej marki Activejet. Istotne dla nas było, aby zwrócić uwagę klientów końcowych i profesjonalistów z branży wnętrzarskiej, że marka Activejet to nie tylko wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, z których przede wszystkim jesteśmy znani, lecz także szerokie portfolio równie jakościowych produktów oświetleniowych. To wyróżnienie pozwala przypuszczać, że konsekwentnie udaje nam się ten cel realizować – mówi Dominika Kopycka, Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju sprzedaży w ACTION S.A

Powiązane artykuły
Oświetlenie w punkt!

Urządzenie domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie - wie o tym każdy, kto choć raz zmierzył się z zaplanowaniem wystroju swoich czterech ścian. Warto pamiętać, że wnętrze tworzą dodatki, lecz dopełnia oświetlenie - dlatego ważne jest, aby zaplanować je już na etapie bud
Garderoba – praktyczna i funkcjonalna

Garderoba jako osobna przestrzeń przeznaczona na przechowywanie ubrań jest bardzo pożądanym pomieszczeniem w domu czy mieszkaniu. Tradycyjne, zabudowane szafy powoli odchodzą w zapomnienie. Trudno się temu dziwić – garderoba jest o wiele bardziej praktyczna, funkcjonalna i pojemna niż największa nawet szafa.
Uniwersalna prostota oświetlenia

Jeśli lubisz minimalizm we wnętrzach, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Proste, lekkie formy, utrzymane w czerni, bieli lub srebrze idealnie sprawdzają się między innymi w przypadku elementów oświetleniowych. Tego typu lampy wiszące, reflektory i listwy mają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że pasują do wielu stylów, w tym skandynawskiego i industrialnego.
Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.