Activejet z wyróżnieniem w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2018”

Activejet z wyróżnieniem w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2018”

Opublikowany

Kategoria oświetleniowa marki Activejet, choć stosunkowo młoda, święci już swoje pierwsze triumfy. W tegorocznej edycji konkursu „Meble Plus - Produkt Roku 2018” dostrzeżono i doceniono oferowane przez markę oświetlenie podszafkowe, przyznając jej jedyne obok nagrody głównej wyróżnienie w kategorii „Akcesoria meblowe”.

W tegorocznej edycji wyróżniono Activejet CAB 13 - panel oświetleniowy LED z czujnikiem ruchu. Jury doceniło nowoczesny design produktu przy jednoczesnej prostocie montażu oraz jego wyjątkową funkcjonalność, doskonale wpisującą się w aktualne trendy w projektowaniu akcesoriów oświetleniowych. W kategorii oświetlenia podszafkowego marki Activejet znajdziemy szereg innowacyjnych i funkcjonalnych produktów, między innymi panele oświetleniowe LED, panele oświetleniowe LED z czujnikiem ruchu, oświetlenie punktowe LED, oświetlenie punktowe LED z czujnikiem ruchu czy oświetlenie LED do szafy z czujnikiem wibracji.

Celem konkursu „Meble Plus – Produkt 2018” jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli i akcesoriów meblowych. Kapitułę konkursu stanowią projektanci i architekci wnętrz, dziennikarze prasy branżowej i konsumenckiej, a także przedstawiciele wiodących targów branżowych, polskich salonów meblowych, organizacji kupieckich oraz uczelni. Werdykt stanowi zatem dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów istotną informację o aktualnej ofercie rynkowej producentów oraz dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego.

- Ta nagroda jest dla nas wyjątkowa - to pierwsze wyróżnienie, które otrzymaliśmy w konkursie stricte branżowym. Ostatni rok upłynął pod znakiem realizacji długofalowej strategii, którą przyjęliśmy dla kategorii oświetleniowej marki Activejet. Istotne dla nas było, aby zwrócić uwagę klientów końcowych i profesjonalistów z branży wnętrzarskiej, że marka Activejet to nie tylko wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, z których przede wszystkim jesteśmy znani, lecz także szerokie portfolio równie jakościowych produktów oświetleniowych. To wyróżnienie pozwala przypuszczać, że konsekwentnie udaje nam się ten cel realizować – mówi Dominika Kopycka, Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju sprzedaży w ACTION S.A

Udostępnij

Powiązane artykuły
Uniwersalna prostota oświetlenia

temu

Jeśli lubisz minimalizm we wnętrzach, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Proste, lekkie formy, utrzymane w czerni, bieli lub srebrze idealnie sprawdzają się między innymi w przypadku elementów oświetleniowych. Tego typu lampy wiszące, reflektory i listwy mają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że pasują do wielu stylów, w tym skandynawskiego i industrialnego.
Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

temu

Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.
Taśma muzyczna LED – nowość dla miłośników najlepszego brzmienia

temu

Oświetlenie LED już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Nie ma w tym niczego dziwnego – w końcu jest to rozwiązanie energooszczędne, przyjazne dla środowiska, a do tego możliwości aranżacji wnętrza z wykorzystaniem tego produktu są niemal nieograniczone. Producenci dbają o to, aby klienci zainteresowani technologią LED mieli jak największy wybór. Właśnie tak zrodził się pomysł na muzyczną taśmę LED, całkowitą nowość od marki Activejet.
Oświetlenie z czujnikiem ruchu – światło dosłownie na wyciągnięcie ręki!

temu

Przedmioty codziennego użytku powinny być nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. To samo tyczy się oświetlenia – w parze z dobrym designem iść powinna łatwość użytkowania oraz użyteczność. Takie właśnie rozwiązania oferuje seria paneli oświetleniowych z czujnikiem ruchu marki Activejet.