To praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Wbrew pozorom, to właśnie najczęściej kurzące się miejsce w przestrzeni naszego domu. Kinkiet ma zarówno praktyczne, jak i estetyczne walory. Przede wszystkim osiada na nim mniej kurzu i łatwiej go doczyścić. Po drugie, pomieszczenie wygląda bardziej estetycznie. Odpowiednie zamieszczenie kinkietu pozwoli nam wyeksponować to, co ładne, zaś zostawić w cieniu to, co wymaga renowacji, czy remontu. Jaki wybrać?
Neutralny
Będzie bardzo dobrym wyborem w przestrzeni jasnej, nowoczesnej. Kinkiet Mero ma zaledwie 250 x 45 mm szerokości i wysokości, zatem oświetli nasze wnętrze bardzo dyskretnie. Jego obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej, zaś sterownik IC wewnątrz jest odporny na wodę. Prosty, nierzucający się w oczy kształt i wielkość czynią go idealnym dodatkiem oświetleniowym do każdej łazienki, w której chcemy zachować neutralną estetykę.
Elegancki
Dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie eleganckie detale to model Icaro. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i jasnoszarym wyposażony został w trzy ruchome, prostokątne lampki, które można ustawiać pod dowolnym kątem. Icaro daje światło zbliżone do dziennego, oparty jest na technologii LED, jak wszystkie rozwiązania od Activejet, co pozwala na sporą oszczędność w rachunkach za prąd.
W starym stylu
Łazienki zaprojektowane w stylu retro, gdzie znaleźć możemy mosiężne umywalki czy wanny - muszą być oświetlone w sposób dobrze komponujący się z każdym elementem wyposażenia. Idealnie pasować będą tu kinkiety Arco w złotym kolorze. Zaokrąglone krawędzie doskonale uzupełnią okrągłą wannę i umywalkę. Kinkiet ma wymiary zaledwie 390 na 50 mm, dzięki czemu nie przesłoni on pieczołowicie dobranych dodatków, jak zdobione kafelki, czy stylizowane na retro kurki przy kranie.