Kinkiety – gdzie najlepiej się sprawdzają?
Kinkiety – gdzie najlepiej się sprawdzają?

Kinkiety – gdzie najlepiej się sprawdzają?

Opublikowany

Lead

Kinkiety stają się coraz chętniej wybieranym elementem oświetleniowego wystroju, choć na niektórych wciąż odstraszająco działa ich cena. Warto jednak w nie inwestować – kinkiety są niezwykle praktyczne i świetnie się prezentują. W ofercie Activejet występują w tylu modelach, że można je dobrać do każdego typu wystroju – zarówno klasycznego, jak i bardzo nowoczesnego. Co ważne, ich biały kolor pozwala na popuszczenie wodzy fantazji i przemalowanie ich odpowiednio do wystroju konkretnego wnętrza. Dodatkowo, w przeciwieństwie do standardowych kinkietów z żarówkami, kinkiety Activejet emitują zintegrowane światło i wykazują dużo dłuższą żywotność. Kinkiety pomagają doświetlić konkretny element pomieszczenia – jeśli zatem mamy w pokoju piękny obraz lub wspaniałe lustro, podkreślenie go kinkietem wydaje się wręcz oczywistym rozwiązaniem. Gdzie zatem najlepiej umieszczać kinkiety? Odpowiedź brzmi: wszędzie!
Schody
Oświetlone kinkietami schody wyglądają wspaniale i bardzo nowocześnie. Należy jednak pamiętać, aby zamontować je dość wysoko – w ten sposób nie będą oślepiały wchodzących i schodzących osób. Dobrze sprawdzają się kinkiety rzucające światło na sufit i stopnie, typu „up/down”. Warto wypróbować stylowe i minimalistyczne kinkiety Activejet Pini i Otti.
Łazienka
Nic tak nie uprzyjemnia wieczornej toalety, jak dobrze dobrane oświetlenie wokół lustra. W waszej łazience na pewno sprawdzą się kinkiety podłużne kinkiety Activejet Kobi, emitujące białe, ciepłe światło.
Sypialnia
Dobrze dobrane kinkiety w sypialni sprzyjają wyciszeniu, ułatwiają także czytanie w łóżku 
i pomagają zbudować intymny nastrój. Stylowo będą zatem wyglądały kinkiety z serii Activejet Santa – ich kształt umożliwia montaż tuż nad łóżkiem.
Salon
Kinkiety w salonie są doskonałym oświetleniem uzupełniającym – sprawdzają się, jeśli zależy nam na podkreśleniu konkretnych elementów pomieszczenia. Jeśli w naszym salonie wisi wspaniały obraz, nic nie podkreśli go tak dobrze, jak zamontowany tuż pod ramą kinkiet – do tego typu oświetlenia nadają się kinkiety z serii Activejet Pini, a także Santa. Sprawdzają się także przy doświetlaniu poszczególnych mebli, na przykład sof narożnych. Tym, którzy cenią stylowe rozwiązania, z pewnością spodobają się kuliste kinkiety Activejet Matis, idealne do artystycznych przeróbek.
Taras
Najczęstszym rozwiązaniem przy oświetlaniu tarasu jest zamontowanie lampy wiszącej. Jeśli jednak nasz taras nie posiada zadaszenia, tutaj także pomocne będą kinkiety. Kilka kinkietów umieszczonych w bliskiej odległości pozwoli rozwiązać brak oświetlenia ogólnego – odpowiednie będą tu kinkiety Activejet Santa i Kobi. Należy jednak pamiętać o przemyślanym podłączeniu lamp – tak, aby za pomocą jednego przełącznika można było włączać i wyłączać część z nich, budując tym samym pożądany nastrój.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.