Taśmy LED – gdzie najlepiej się sprawdzają 
Taśmy LED – gdzie najlepiej się sprawdzają 

Taśmy LED – gdzie najlepiej się sprawdzają 

Opublikowany

Taśmy LED pokochają ci, którzy na równi ze stylem cenią funkcjonalność. Trudno wyliczyć wszystkie ich zastosowania – paski LED możemy zamontować zarówno w miejscach, które wymagają „doświetlenia” ze względów bezpieczeństwa, jak i tam, gdzie mamy ochotę poeksperymentować z designem. Niebywałą zaletą LED-ów jest łatwy montaż i możliwość swobodnej regulacji długości. Zdecydowanie warto wykorzystać te cechy w nowoczesnym domu. 

W takich miejscach jak schody i korytarze często trudno uzyskać dobre oświetlenie. Jednocześnie ze względów bezpieczeństwa jest to bardzo ważne. Zapomnij zatem o podwieszanych u góry żyrandolach – postaw na taśmy LED, które zapewnią równomierne oświetlenie kluczowych obszarów. 

Taśmy LED idealnie nadają się do sypialni – zamontowanie ich w odpowiednich miejscach pomoże stworzyć odprężający nastrój i z pewnością ułatwi zasypianie. Uniwersalnym rozwiązaniem jest montaż w podwieszanym suficie. Nie bójmy się jednak eksperymentów: taśmy przyklejone pod łóżkiem albo za nim dodadzą pomieszczeniu tajemniczości. W sypialni lepiej zastosować ciepły odcień światła, sprzyjający relaksowi. W ofercie ActiveJet dostępne są taśmy emitujące zarówno światło zimne, jak i ciepłe. 

Paski LED-owe można wykorzystać do oddzielania od siebie części pomieszczenia, którym przypisano różne funkcje. Montując taśmy LED możemy subtelnie nakreślić granicę między na przykład strefą wypoczynkową i jadalną. Dzięki takiemu posunięciu nie będą konieczne żadne zmiany w ogólnym wyglądzie naszego „wielozadaniowego” pokoju – różnica będzie jednak dostrzegalna już na pierwszy rzut oka. 

Taśmy LED doskonale sprawdzają się przy podkreślaniu konkretnych elementów pomieszczenia. W ten sposób możemy na przykład oświetlić obraz wiszący na ścianie, barek albo przeszklone szafki. Paski LED-owe można także przymocować do stołu – możecie być pewni, że uatrakcyjni to wspólny posiłek. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.