Wnętrze w czerni i bieli
Wnętrze w czerni i bieli

Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są one od siebie współzależne i harmonia w proporcjach kolorystycznych to podstawa. Drobne dodatki pozwolą nam przeistoczyć nasze pomieszczenia w magiczne przestrzenie.

TOSCANIA
Wyjątkowa seria, która idealnie wkomponuje się w  salon czy sypialnię. Reflektor Toscania pasuje do białych ścian. Okrągły, wykonany z czarnego metalu, pięknie prezentuje się nad jasną kanapą. W większym pomieszczeniu możemy zamontować dwu lub trzypunktową listwę reflektorową Toscania.
Zobacz całą serię
LARA
Trzypunktowa, okrągła listwa reflektorowa doskonale zaprezentuje się na suficie w salonie lub kuchni, jako oświetlenie białego, okrągłego stołu. To majstersztyk łączenia bieli i czerni w myśl konfucjańskiej filozofii, zgodnie z którą celem życia ludzkiego jest godzenie tego, co jasne i tego, co mroczne. Bardzo dobrze wygląda także mniejsza, czteropunktowa wersja Lary  – można umieścić ją, jako podświetlenie obrazu w białych ramach lub jasnego regału z książkami.
Zobacz całą serię
HOLLY
To dostępna w dwóch wersjach (oczywiście: białej i czarnej) seria lamp i listew wiszących. Znakiem charakterystycznym jest niesamowite wykończenie. Holly wygląda, jak rozwijający się właśnie kwiat. Łagodny, opływowy kształt wykończony falą, przywodzącą na myśl starożytny znak nieskończoności, ma w sobie elegancję i szyk. W wersji czarnej dostępne są lampy tradycyjne oraz wiszące, przypominające girlandy roślin.
Możemy także zakupić dwa rodzaje listew reflektorowych – czteropunktowe  i trzypunktowe. Biała lampa wisząca lub tradycyjna Holly stanowić będzie wspaniały dodatek do ciemnych pomieszczeń i mebli.
Zobacz całą serię

Nie bójmy się bawić dwoma kolorami. Podpatrujmy ciekawe rozwiązania i stosujmy detale, dzięki którym nasze wnętrze emanować będzie spokojem i równowagą.

Powiązane artykuły
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
TOSCANIA – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Marka Activejet ciągle wprowadza do swojej oferty nowości. Jedną z nich jest seria różnorodnych lamp TOSCANIA w stylistyce pasującej do modnego obecnie trendu skandynawskiego i industrialnego. To linia reflektorów i listew w wersji jedno-, dwu- i trzypunktowej.
Oświetlamy domowy warsztat pracy!

Garaż, piwnica i strych to miejsca, do których urządzenia nie przykłada się olbrzymiej wagi. Zazwyczaj są one traktowane jako przestrzeń do przechowywania wszelkich niepotrzebnych już gratów. Tymczasem można je urządzić i z łatwością zamienić w domowy warsztat pracy. Kluczem do tego, poza zakupem szafek i półek, jest również postawienie na odpowiednie oświetlenie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.