Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Opublikowany

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.

Subtelny połysk metalu

Połyskujący metal lamp XENIA sprawia, że jeszcze bardziej rozświetlą one każde wnętrze. Listwy w dyskretny sposób podkreślą walory pomieszczenia, można je wykorzystać na przykład jako boczne oświetlenie do plakatów albo grafik. Dobrze będą wyglądały w zestawieniu z szykownym stylem nowojorskim. Ten sam rodzaj oświetlenia doda także elegancji prostej, betonowej ścianie w stylu industrialnym.

Sama konstrukcja lamp XENIA jest prosta. Po włączeniu światła daje ona prostą linię światła. To oszczędne rozwiązanie i właśnie w tej oszczędności jest metoda. Poszczególne punkty świetlne można ustawić według własnych preferencji, aby ściana prezentowała się jak najciekawiej.

Seria XENIA to kwintesencja elegancji zamkniętej w prostej formie. Z pewnością jest to propozycja ponadczasowa, która pasować będzie do bardzo nowoczesnych wnętrz, jak również tych prezentujących klasykę na najwyższym poziomie. Nowości od Activejet pozwalają na bardzo różnorodne zaplanowanie własnej przestrzeni. Dają one szansę na rozwiązanie oświetlenia na własnych zasadach. Motywem przewodnim jest metal, czyli tworzywo bardzo uniwersalne. W przypadku serii XENIA zestawienie satynowego, srebrnego metalu i kremowego źródła światła daje bardzo subtelny efekt. To kolejny dowód na to, że metalowe lampy wykorzystać można na różnorodnych powierzchniach.
Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.