Metalowe elementy w aranżacji wnętrz

Metalowe elementy w aranżacji wnętrz

Opublikowany

Metal jest ponadczasowy. To tworzywo solidne, opierające się zmieniającym się trendom. Doskonale wpisuje się w styl minimalistyczny, dlatego dopasować go można do każdego typu nowoczesnego wnętrza. Metal sprawdzi się we współczesnym lofcie, wnętrzu skandynawskim, ale także bardzo przytulnym pomieszczeniu shabby chic czy lubiącym przepych stylu glamour. Dlatego warto czerpać z jego dobrodziejstwa pełnymi garściami.

Metalowe elementy w aranżacji wnętrz towarzyszą nam już od dłuższego czasu. Pojawiały się zarówno metalowe meble, jak i dodatki takie jak doniczki. Przyszedł czas na metalowe lampy.

Metalowa kolekcja Activejet

Marka Activejet ma od niedawna wśród swoich propozycji serie lamp, listew i reflektorów wykorzystujących metal jako motyw przewodni. Pierwsze z nich to serie TOSCANIA oraz BLANKA, których wyróżnikiem są motywy industrialne.

Do surowych wnętrz pasować będą reflektory oraz listwy z serii XENIA. Są one proste, ale w swojej prostocie również bardzo eleganckie. Ponieważ w tej linii znajdują się lampy posiadające nawet do czterech punktów świetlnych, zapewnią one właściwe doświetlenie także w przypadku dużych przestrzeni.

Seria XENIA

Seria XENIA

Minimalistyczne oświetlenie pozwala cieszyć się surową formą. To właśnie jest największa zaleta metalowych lamp – nic nie przesłania czystej sztuki designu na najwyższym poziomie. Dodatkowo można je dobrać do już posiadanych przez siebie mebli i dodatków.

Proste oświetlenie metalowe wymaga surowego tła. Kolory, które można wśród nich znaleźć to czerń, biel i szarość, a więc królowe zgaszonych kompozycji. Metalowe lampy nie mają przesłoniętych kloszy, dlatego są gwarancją jasnego oświetlenia niezależnie od pogody panującej na zewnątrz.
Seria BLANKA

Seria BLANKA

Wśród nowości w ofercie Activejet warto zwrócić szczególną uwagę na lampy wiszące z serii Holly. To aż 10 produktów w kolorze czarnym lub białym zaprojektowanych tak, aby łatwo było wkomponować je we wnętrza o rozmaitej stylistyce - począwszy od oszczędnego stylu skandynawskiego, poprzez surowy industrialny aż po oszczędny minimalizm.
Seria HOLLY

Seria HOLLY

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.