Jak samodzielnie ozdobić lampę HOLLY zamieniając ją w dzieło DIY?

Jak samodzielnie ozdobić lampę HOLLY zamieniając ją w dzieło DIY?

Opublikowany

Lekka konstrukcja lampy sufitowej HOLLY to nie lada gratka dla wszystkich osób, które lubią eksperymentować i własnoręcznie ozdabiać przedmioty w modnym duchu DIY. Daje ona szerokie pole do popisu i umożliwia wiele wariacji na temat dekoracji wnętrz. Wszystko zależy od preferowanego przez Ciebie typu urządzenia wnętrza.

Lampa HOLLY w pokoju nastolatki

 Nastolatki lubią wszelkiego typu dekoracje wykonywane samodzielnie, które sprawiają, że ich pokój wygląda indywidualnie. Lampa sufitowa HOLLY znakomicie się do tego nadaje. Jedną z ciekawych propozycji jest przywiązanie do niej kolorowych tasiemek, na których umieścić można na przykład różnokolorowe piórka, dobrze podkreślające lekkość tego żyrandola. Inną propozycją może być przyczepienie do wstążek na przykład dekoracyjnych spinaczy. Za ich pomocą na lampie umieścić można na przykład swoje ulubione zdjęcia przyjaciół i rodziny, a także wypisane cytaty, które chcemy mieć zawsze na oku.

Lampa HOLLY w salonie

Lampa sufitowa HOLLY może zostać wykorzystana również w salonie. W tym miejscu pasują wszelkie dekoracje w stylu rustykalnym. Jeżeli masz talent do szydełkowania, możesz go wykorzystać właśnie w tym miejscu. Tego typu dekoracjami mogą być zrobione na szydełku aniołki, a także inne płaskie ozdoby, przypominające wyglądem łapacz snów. Są one lekkie, mają naturalne kolory i dlatego dobrze prezentują się w zestawieniu z metalową konstrukcją. Innym pomysłem jest również przygotowanie specjalnego „ubranka” na szydełku specjalnie z myślą o lampie. Dzięki temu światło będzie delikatnie przenikać przez materiał, równomiernie rozkładać się po całej powierzchni pomieszczenia i doda mu intymnego nastroju.

Dekoracyjna lampa

Minimalistyczna konstrukcja lampy HOLLY może zmienić się w prawdziwie bogaty żyrandol. W tym celu wystarczą sztuczne kryształki, zaczepione na przykład o cieniutkie druciki. Kryształki będą się delikatnie mienić w blasku światła, nadając wnętrzu szyku, co doskonale wpisuje się w modny i lubiany styl glamour.
Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.