Blanka – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Blanka – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Opublikowany

Podobają Ci się futurystyczne projekty wyciągnięte wprost z seriali sci-fi? W takim razie oświetlenie z linii BLANKA, czyli nowość od Activejet, z pewnością przypadnie Ci do gustu. To listwy w kolorze srebrnym, błyszczące, rozświetlające wnętrze, które sprawiają, że każdy zakątek pomieszczenia może się prezentować naprawdę oryginalnie. To rozwiązanie dla osób, które szukają czegoś w swoim stylu i nie do końca przekonują ich proste kształty.

Światło bez ograniczeń

W tym przypadku do wyboru są reflektory plafon, a także listwy z dwoma lub trzema punktami świetlnymi. Mogą być one ułożone centralnie (plafon) albo w jednej linii (listwy). To idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń – światło nie zabiera cennej przestrzeni, a dodatkowo sprawia, że pokój wydaje się być wyższy. Światło do małej kawalerki? Seria BLANKA jest najlepszym pomysłem. Prosta lampa stanowi bardzo uniwersalny sposób na podkreślenie dekoracyjnych walorów oświetlenia. Diody LED zostały ograniczone ciekawą kulą, która podkreśla tylko ich atuty. Światło ma możliwość rozchodzenia się bez ograniczeń, jest subtelne i miękkie.

Listwa BLANKA to wybór dla wszystkich osób, które nie potrafią pogodzić się z krótkimi, jesiennymi i zimowymi dniami. Zatroszczenie się o przyjemne i naturalne oświetlenie w domu pomoże przedłużyć słoneczne dni.

Pojedyncze świetlne spoty znakomicie sprawdzą się jako podkreślenie atrakcyjnych elementów wyposażenia, takich jak na przykład ozdobny plakat, lustro lub obraz. W połączeniu daje to naprawdę ciekawy efekt.

W jakich przestrzeniach wykorzystać można serię BLANKA? Możliwości są naprawdę szerokie. Jej dekoracyjna forma nie przepada za konkurencją, dlatego najlepszym wyjściem jest zestawienie prostej stylistyki z odważnym projektem oświetlenia. Metal jest pod tym względem bardzo wdzięcznym tworzywem, ponieważ łatwo daje się formować, a jednocześnie można go zestawić zarówno z drewnem, jak i tworzywem sztucznym oraz miękkimi kocami, pasującymi do stylistyki scandi.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.