Oświetlamy antresolę!

Oświetlamy antresolę!

Opublikowany

Antresola to najczęściej otwarta przestrzeń nadbudowana niejako nad wysokim parterem. Dzięki temu znajduje się w niej sporo światła dziennego. Także po zmroku dostaje się tam światło, tym razem sztuczne, pochodzące z dolnego piętra. Dlatego ważny jest sposób oświetlenia tej przestrzeni, aby z jednej sposób była ona spójna z pozostałymi częściami, ale z drugiej – także, by podkreślić samodzielność tej części domu. Ważne, by oświetlenie tam instalowane nie było bardzo intensywne. Dzięki temu dobrze dopasuje się do wyglądu parteru.

Ciekawe sposoby na wykorzystanie taśmy 
LED Taśma LED idealnie sprawdzi się do wykorzystania właśnie na antresoli. Tym, co szczególnie ją wyróżnia, jest uniwersalność i łatwość montażu. Duża elastyczność pozwala zamontować ją w naprawdę wielu miejscach, także wykorzystując w tym celu naturalne skosy, których nie brakuje przecież na antresoli.

AJE-300L3528WWI to pięciometrowa taśma LED o barwie ciepłej. Dzięki temu sprawdzi się, jeżeli na poddaszu znajduje się na przykład sypialnia i zależy Ci na stworzeniu w niej przytulnej atmosfery.

W przypadku, kiedy antresola ma być miejscem domowego biura lub pracowni, lepiej jest postawić na listwę LED w odcieniu zimnym. Taki jest model AJE-Z180L3528WC. Barwa zimna sprzyja skupieniu się. W zestawie zawarty jest także zasilacz, przez co jest to gotowy komplet, który może być używany również na antresoli.

Kinkiety LED 
Kinkiety LED doskonale nadają się do wykorzystania ich na antresoli, ponieważ są to zintegrowane źródła światła - można je łatwo wymienić, jeżeli zechcesz tylko zmienić wystrój. Kinkiet AJE-KOBI ma neutralny wygląd. Jego prosta, biała płaszczyzna nie przejmie dekoracji antresoli, zamiast tego zaoferuje źródło przyjaznego, dekoracyjnego światła.
Kinkiet KOBI

Kinkiet KOBI

Lekkie kinkiety łatwo można zainstalować na ścianie, nie wymagają one skomplikowanego mocowania, co jest istotne także ze względu na często niższy sufit na antresoli. Kinkiety Activejet świetnie pasują jako oświetlenie punktowe, doskonałe do na przykład czytania książek lub wypoczynku. To nastrojowe źródło światła, pasujące do jasnej, romantycznej sypialni na antresoli.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.