Nowości od Activejet – lampy wiszące

Nowości od Activejet – lampy wiszące

Lubisz proste oświetlenie i stonowaną kolorystykę? W takim razie nowość od Activejet – seria lamp wiszących w stylu industrialnym, spełni Twoje oczekiwania.

Składają się na nią metalowe lampy wiszące o nieregularnych kloszach lekkich jak chmurka. Tego typu dodatki sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, skandynawskich przestrzeniach, w których to oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę i wpływa znacząco na odbiór pomieszczenia.

Nowoczesna lekkość

Marka Activejet w swoich najnowszych projektach postawiła przede wszystkim na lekkość. Diody LED nie są niczym ograniczone, dlatego światło równomiernie rozkłada się w całym pokoju, dając przytulność, a jednocześnie dodając energii w chłodne i ciemne jesienne oraz zimowe wieczory. Doskonale znasz z pewnością to uczucie, kiedy po pracy wracasz do ciemnego domu. Wówczas bardzo chciałoby się przedłużyć dzień i dodać sobie nieco energii oraz optymizmu. Właśnie na takie sytuacje przygotowana została kolekcja industrialna. Lampy dają mocne, przyjemne dla oka światło. W ten sposób można wydłużyć wieczór, zlikwidować uczucie senności, a przy okazji także zadbać o doskonały design mieszkania.

Idealnym przykładem są lampy wiszące z kolekcji HOLLY. Ich lekka, ażurowa i nieregularna forma nie przytłacza. Do wyboru jest lampa pojedyncza o średnicy 40 lub 50 centymetrów oraz kilka mniejszych lamp, które łączone są w jedno źródło światła (do wyboru trzy lub pięć kloszy o średnicy 13,5 centymetra).
Activejet_HOLLY - czarna_2.pngActivejet_HOLLY - czarna.pngActivejet_HOLLY - biała.pnglampa-wiszaca-aje-holly-5-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-7-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-5-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-9-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-7-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-8-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-9-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-8-black-action,main.jpg
Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.