Nowości od Activejet – lampy wiszące

Nowości od Activejet – lampy wiszące

Opublikowany

Lubisz proste oświetlenie i stonowaną kolorystykę? W takim razie nowość od Activejet – seria lamp wiszących w stylu industrialnym, spełni Twoje oczekiwania.

Składają się na nią metalowe lampy wiszące o nieregularnych kloszach lekkich jak chmurka. Tego typu dodatki sprawdzą się idealnie w minimalistycznych, skandynawskich przestrzeniach, w których to oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę i wpływa znacząco na odbiór pomieszczenia.

Nowoczesna lekkość

Marka Activejet w swoich najnowszych projektach postawiła przede wszystkim na lekkość. Diody LED nie są niczym ograniczone, dlatego światło równomiernie rozkłada się w całym pokoju, dając przytulność, a jednocześnie dodając energii w chłodne i ciemne jesienne oraz zimowe wieczory. Doskonale znasz z pewnością to uczucie, kiedy po pracy wracasz do ciemnego domu. Wówczas bardzo chciałoby się przedłużyć dzień i dodać sobie nieco energii oraz optymizmu. Właśnie na takie sytuacje przygotowana została kolekcja industrialna. Lampy dają mocne, przyjemne dla oka światło. W ten sposób można wydłużyć wieczór, zlikwidować uczucie senności, a przy okazji także zadbać o doskonały design mieszkania.

Idealnym przykładem są lampy wiszące z kolekcji HOLLY. Ich lekka, ażurowa i nieregularna forma nie przytłacza. Do wyboru jest lampa pojedyncza o średnicy 40 lub 50 centymetrów oraz kilka mniejszych lamp, które łączone są w jedno źródło światła (do wyboru trzy lub pięć kloszy o średnicy 13,5 centymetra).
Activejet_HOLLY - czarna_2.pngActivejet_HOLLY - czarna.pngActivejet_HOLLY - biała.pnglampa-wiszaca-aje-holly-5-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-7-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-5-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-9-black-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-7-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-8-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-9-white-action,main.jpglampa-wiszaca-aje-holly-8-black-action,main.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Salon połączony z kuchnią i jadalnią – jak go właściwie oświetlić?

temu

Multifunkcyjny salon połączony z aneksem kuchennym to codzienność wielu osób. Projektanci mieszkań i domów często stawiają na takie rozwiązanie, aby oszczędzić miejsce i jednocześnie być w zgodzie z trendami. Przed właścicielami takich powierzchni stoi wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczy właściwego zaplanowania spójnej kolorystyki, umeblowania i oświetlenia.
Światło zimne

temu

Najprostsze rozróżnienie to podział na światło ciepłe, zimne i neutralne. Takie wskaźniki jednak nie mówią zbyt wiele. Dlatego przygotowaliśmy krótką ściągawkę, z której dowiesz się, jakie światło jest zimne i do jakiego rodzaju wnętrza warto jest wybrać właśnie ten rodzaj oświetlenia.
Światło neutralne

temu

Światło neutralne jest najbardziej uniwersalnym rodzajem oświetlenia. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, to właśnie światło o neutralnej barwie będzie najlepszym rozwiązaniem. Światło neutralne jest bardzo często stosowane w przypadku lamp LED. Tradycyjne żarówki miały barwę ciepłą, świetlówki kojarzą się z chłodnym, niebieskawym światłem, dlatego neutralne lampy LED są idealnym pomostem między nimi.
Światło ciepłe

temu

Dobierając światło do swojego domu zazwyczaj pod uwagę bierze się wygląd lampy, jej kolorystykę oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Są to oczywiście ważne czynniki, ale jednak nie najważniejsze. Bardzo istotna jest temperatura barwowa oświetlenia. To ona w dużej mierze kreuje nastrój w domu. Światło ciepłe – do jakiego wnętrza pasuje i czym się charakteryzuje?