Nowości od Activejet – seria reflektorków

Nowości od Activejet – seria reflektorków

Opublikowany

Potrzebujesz solidnego doświetlenia swojego domu? Reflektorki sprawdzą się idealnie. Marka Activejet wprowadziła ostatnio do swojej oferty nową kolekcję oświetlenia w stylu industrialnym. Motywem przewodnim jest w tym przypadku uniwersalność metalu. Bardzo łatwo można się przekonać, na ile sposobów wykorzystane może być metalowe oświetlenie.

Reflektorki to oświetlenie punktowe, przy którego pomocy podkreślić można szczególnie atrakcyjne miejsca w domu. Powieszone na suficie, na przykład w potrójnej wersji, optycznie podwyższą niższe pomieszczenie. A umieszczone ponad atrakcyjnym meblem, lustrem, obrazem lub innym wartym podkreślenia elementem wyposażenia, dodadzą domowi przytulności.

Minimalizm sprawdzi się zawsze 

LARA to bardzo wyraziste reflektorki sufitowe lub ścienne. W tym przypadku źródło światło zostało „ukryte” w gęsto plecionej klatce z metalu. Z powodzeniem można je zastosować nwe wnętrzach industrialnych, marynistycznych, skandynawskich i nowoczesnych. Prosty kształt pozwala na dobranie ich również do wnętrz, które nie mają jednego, określonego stylu. Tego typu oświetlenie po prostu ma się podobać.

Przy wyborze reflektorków do swojego wnętrza warto zwrócić uwagę na listwy BLANKA w kolorze srebrnym. Do wyboru są reflektory oraz listwy z dwoma lub trzema punktami świetlnymi. Można wybrać ułożenie centralne lub podłużne. Na metalicznej powierzchni umieszczono diody LED zamknięte w formie metalowej kuli, żywcem wyjętej z muzeum sztuki nowoczesnej.

Błyszczące elementy we wnętrzu 

Do surowych przestrzeni pasuje także seria XENIA. Jest prosta, ale przy tym elegancka, posiada do czterech punktów świetlnych, więc daje dużo światła na długie wieczory. Spośród nowości Activejet to właśnie XENIA najbardziej błyszczy i jednocześnie jest najbardziej nowoczesna i wyrazista. Zastosowanie lustrzanej powierzchni doskonale odbija światło, dzięki czemu jeden reflektorek jeszcze intensywniej doświetla całą przestrzeń.

Wszystkie nowości w naszej ofercie znajdziesz tu: http://media.activejet.pl/presskits/nowosci

Udostępnij

Powiązane artykuły
Salon połączony z kuchnią i jadalnią – jak go właściwie oświetlić?

temu

Multifunkcyjny salon połączony z aneksem kuchennym to codzienność wielu osób. Projektanci mieszkań i domów często stawiają na takie rozwiązanie, aby oszczędzić miejsce i jednocześnie być w zgodzie z trendami. Przed właścicielami takich powierzchni stoi wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczy właściwego zaplanowania spójnej kolorystyki, umeblowania i oświetlenia.
Światło zimne

temu

Najprostsze rozróżnienie to podział na światło ciepłe, zimne i neutralne. Takie wskaźniki jednak nie mówią zbyt wiele. Dlatego przygotowaliśmy krótką ściągawkę, z której dowiesz się, jakie światło jest zimne i do jakiego rodzaju wnętrza warto jest wybrać właśnie ten rodzaj oświetlenia.
Światło neutralne

temu

Światło neutralne jest najbardziej uniwersalnym rodzajem oświetlenia. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, to właśnie światło o neutralnej barwie będzie najlepszym rozwiązaniem. Światło neutralne jest bardzo często stosowane w przypadku lamp LED. Tradycyjne żarówki miały barwę ciepłą, świetlówki kojarzą się z chłodnym, niebieskawym światłem, dlatego neutralne lampy LED są idealnym pomostem między nimi.
Światło ciepłe

temu

Dobierając światło do swojego domu zazwyczaj pod uwagę bierze się wygląd lampy, jej kolorystykę oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Są to oczywiście ważne czynniki, ale jednak nie najważniejsze. Bardzo istotna jest temperatura barwowa oświetlenia. To ona w dużej mierze kreuje nastrój w domu. Światło ciepłe – do jakiego wnętrza pasuje i czym się charakteryzuje?