Nowości od Activejet – seria reflektorków

Nowości od Activejet – seria reflektorków

Potrzebujesz solidnego doświetlenia swojego domu? Reflektorki sprawdzą się idealnie. Marka Activejet wprowadziła ostatnio do swojej oferty nową kolekcję oświetlenia w stylu industrialnym. Motywem przewodnim jest w tym przypadku uniwersalność metalu. Bardzo łatwo można się przekonać, na ile sposobów wykorzystane może być metalowe oświetlenie.

Reflektorki to oświetlenie punktowe, przy którego pomocy podkreślić można szczególnie atrakcyjne miejsca w domu. Powieszone na suficie, na przykład w potrójnej wersji, optycznie podwyższą niższe pomieszczenie. A umieszczone ponad atrakcyjnym meblem, lustrem, obrazem lub innym wartym podkreślenia elementem wyposażenia, dodadzą domowi przytulności.

Minimalizm sprawdzi się zawsze 

LARA to bardzo wyraziste reflektorki sufitowe lub ścienne. W tym przypadku źródło światło zostało „ukryte” w gęsto plecionej klatce z metalu. Z powodzeniem można je zastosować nwe wnętrzach industrialnych, marynistycznych, skandynawskich i nowoczesnych. Prosty kształt pozwala na dobranie ich również do wnętrz, które nie mają jednego, określonego stylu. Tego typu oświetlenie po prostu ma się podobać.

Przy wyborze reflektorków do swojego wnętrza warto zwrócić uwagę na listwy BLANKA w kolorze srebrnym. Do wyboru są reflektory oraz listwy z dwoma lub trzema punktami świetlnymi. Można wybrać ułożenie centralne lub podłużne. Na metalicznej powierzchni umieszczono diody LED zamknięte w formie metalowej kuli, żywcem wyjętej z muzeum sztuki nowoczesnej.

Błyszczące elementy we wnętrzu 

Do surowych przestrzeni pasuje także seria XENIA. Jest prosta, ale przy tym elegancka, posiada do czterech punktów świetlnych, więc daje dużo światła na długie wieczory. Spośród nowości Activejet to właśnie XENIA najbardziej błyszczy i jednocześnie jest najbardziej nowoczesna i wyrazista. Zastosowanie lustrzanej powierzchni doskonale odbija światło, dzięki czemu jeden reflektorek jeszcze intensywniej doświetla całą przestrzeń.

Wszystkie nowości w naszej ofercie znajdziesz tu: http://media.activejet.pl/presskits/nowosci
Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.