Niezbędnik urlopowicza

Niezbędnik urlopowicza

Czujesz się dobrze przygotowany do wakacyjnego wyjazdu? Nawet jeżeli wybierasz się w miejsce, w którym pozornie całe wyposażenie jest na stanie, zawsze przydać się może tych kilka drobiazgów. Dorzuć je do swojego bagażu!

Wakacyjna lektura/krzyżówki 
Lato to doskonały moment, aby w spokoju nacieszyć się lekturą. Nie sięgaj po trudną tematykę i opasłe tomy, zdecydowanie lepiej sprawdzi się jakiś wydawniczy hit z tematyki, jaka Cię interesuje.

Gry planszowe/karty 
Grać możesz zawsze. Istnieją planszówki, które nadają się do wykorzystania nawet przez dwie osoby. Niewielkie pudełko i niezbyt skomplikowane zasady to coś, co warto polecić początkującym na długie, letnie wieczory albo dni, kiedy pogoda spłata figla.

Coś do odstraszania owadów 
Preparat lub urządzenie odstraszające przede wszystkim komary to coś, czego nie powinno zabraknąć w żadnym plecaku. Tym bardziej że wybór jest naprawdę spory, a na wsi, zwłaszcza w pobliżu akwenów, tych nieprzyjemnych gości nie brakuje. Dodatkową ochroną powinno być także coś do odstraszania groźnych kleszczy. Przyda się na przykład specjalna bransoletka.

Wygodna lampka 
Lekka lampka Activejet ORION  z wbudowanym akumulatorem jest idealnym rozwiązaniem w trakcie wyjazdów. Przyda się nawet pod namiotem. Ale nie tylko. Równie dobrze sprawdzi się w trakcie odpoczynku na tarasie domku kempingowego lub podczas wieczornego pikniku na plaży.

Coś do zabawy na świeżym powietrzu
Lato to doskonały czas, aby zacząć się ruszać. Nie zapomnij więc o piłce do siatkówki, dmuchanej piłce plażowej, rakietach i lotkach do badmintona, frisbee do rzucania, a może rolkach lub hulajnodze. Wakacyjny luz to świetny moment na rozpoczęcie nowej, sportowej przygody.
Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.