Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

Opublikowany

Zamiast kupować drogie ozdoby do pokoju niemowlaka, można pokusić się o wykonanie ich samodzielnie. Dobrym pomysłem jest stworzenie girlandy z wydrukowanych zdjęć. Będzie to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale również sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień na długi, długi czas. Girlandy ze zdjęciami są szczególnie atrakcyjnym pomysłem na świętowanie pierwszych urodzin maluszka.

Do przygotowania girlandy ze zdjęć potrzebne będą: 

- Zdjęcia w takim samym formacie (najlepiej 9x13 centymetrów lub 10x15 centymetrów);  
- Dekoracyjny sznurek o odpowiedniej długości w zależności od liczby zdjęć; Nożyczki;
- Dekoracyjne spinacze (drewniane lub metalowe).

Przygotowanie: 
Samo przygotowanie girlandy jest bardzo proste. Zacznij od wydrukowania swoich ulubionych zdjęć w różnorodnych formatach. Mogą to być na przykład zdjęcia maluszka z członkami rodziny lub różne ważne momenty z jego życia. Odbitki przyczep do sznurka za pomocą dekoracyjnych klamerek. Możesz je dodatkowo ozdobić, przyklejając do nich klejem na gorąco na przykład kwiatki z papieru lub muszelki. Wybrane klamerki powinny być nieduże i lekkie, ponieważ wówczas nie będą powodowały przekręcania się fotografii.

Kiedy girlanda jest już gotowa, przychodzi czas na jej powieszenie. Dobrym pomysłem jest zaczepienie jej na tle ściany, zwłaszcza jeżeli jest ona dekoracyjna. Innym pomysłem jest wykorzystanie starej, sporej ramy na obrazy, w której środku można w fantazyjny sposób zawiesić girlandę.

Udostępnij