Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

Opublikowany

Zamiast kupować drogie ozdoby do pokoju niemowlaka, można pokusić się o wykonanie ich samodzielnie. Dobrym pomysłem jest stworzenie girlandy z wydrukowanych zdjęć. Będzie to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale również sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień na długi, długi czas. Girlandy ze zdjęciami są szczególnie atrakcyjnym pomysłem na świętowanie pierwszych urodzin maluszka.

Do przygotowania girlandy ze zdjęć potrzebne będą: 

- Zdjęcia w takim samym formacie (najlepiej 9x13 centymetrów lub 10x15 centymetrów);  
- Dekoracyjny sznurek o odpowiedniej długości w zależności od liczby zdjęć; Nożyczki;
- Dekoracyjne spinacze (drewniane lub metalowe).

Przygotowanie: 
Samo przygotowanie girlandy jest bardzo proste. Zacznij od wydrukowania swoich ulubionych zdjęć w różnorodnych formatach. Mogą to być na przykład zdjęcia maluszka z członkami rodziny lub różne ważne momenty z jego życia. Odbitki przyczep do sznurka za pomocą dekoracyjnych klamerek. Możesz je dodatkowo ozdobić, przyklejając do nich klejem na gorąco na przykład kwiatki z papieru lub muszelki. Wybrane klamerki powinny być nieduże i lekkie, ponieważ wówczas nie będą powodowały przekręcania się fotografii.

Kiedy girlanda jest już gotowa, przychodzi czas na jej powieszenie. Dobrym pomysłem jest zaczepienie jej na tle ściany, zwłaszcza jeżeli jest ona dekoracyjna. Innym pomysłem jest wykorzystanie starej, sporej ramy na obrazy, w której środku można w fantazyjny sposób zawiesić girlandę.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Laserowa czy atramentowa – dobierz drukarkę do swoich potrzeb

temu

Producenci drukarek prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji, a rynek jest pełen urządzeń. Radzimy jaka drukarka najlepiej sprawdzi się w domowych warunkach.
Zadbaj o dane pracując w domu

temu

Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.
Sposoby na oszczędności w zużyciu energii

temu

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do kwestii związanych z szeroko pojętą ekologią. To bardzo ważne z uwagi na niknące niemalże w oczach zasoby naszej planety. Jednocześnie podejście ekologiczne może być także… ekonomiczne. Poznaj rady, dzięki którym sporo zaoszczędzisz na swoich rachunkach za prąd. Być może część z nich już stosujesz!
RODO a niszczenie dokumentów – co musisz wiedzieć?

temu

Nowe przepisy związane z wejściem w życie RODO wymuszają sporo zmian na właścicielach firm. I to nie tylko na prawdziwych gigantach, ale także posiadaczach jednoosobowych działalności gospodarczych.

Niezbędnik urlopowicza

Czujesz się dobrze przygotowany do wakacyjnego wyjazdu? Nawet jeżeli wybierasz się w miejsce, w którym pozornie całe wyposażenie jest na stanie, zawsze przydać się może tych kilka drobiazgów. Dorzuć je do swojego bagażu!