Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

Opublikowany

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.

To praktyczna lampka punktowa do zamontowania na wewnętrznych zawiasach szafek. W tym celu wystarczy tylko jednak śrubka. Lampka energię pobiera z baterii. Pomimo że pozornie moc takiego światła nie jest duża, to jednak po zmroku ułatwia odnalezienie się w zakamarkach szafek i szuflad. Z pewnością każdy niejednokrotnie miał sytuację, w której intensywnie poszukiwał jakichś produktów spożywczych. Sięga się wówczas po latarkę albo po telefon komórkowy, aby to nim rozświetlić zakamarki. Wbudowana lampka punktowa jest po prostu o wiele wygodniejsza.

Zresztą produkty LED Activejet to właśnie takie sprytne, a do tego nowoczesne i zajmujące mało miejsca rozwiązania do kuchni. Listwa LED może zostać zamontowana na przykład nad blatem roboczym. Tego typu punktowe oświetlenie sprawia, że łatwiej jest przygotować posiłek także wieczorem. Wzrok nie męczy się, a jedzenie wygląda jeszcze bardziej apetycznie.

Oświetlenie LED na zawias można zamontować w różnych typach szafek. Sprawdzi się także w wysuwanych szafkach cargo, w szufladach i w innych nowoczesnych rozwiązaniach przestrzeni do przechowywania. Takie rodzaje szafek pozwalają najczęściej na ich duże wysunięcie, ale i tak źródło dodatkowego światła pomoże w odszukaniu konkretnego produktu. Diody LED są na tyle intensywne, że nie trzeba zapalać nawet górnego oświetlenia, co jest szczególnie ważne w nocy.

Dodatkowo lampki pozwalają na zapanowanie nad bałaganem. Koniec z rozsypanymi torebkami z cukrem lub makaronem. Obecność punktowego, dyskretnego światła pomoże w utrzymaniu porządku nawet w najdalszych czeluściach szafek. Po prostu wszystko będzie o wiele łatwiej zobaczyć. Skończy się także problem z zapomnianymi, przeterminowanymi produktami, które czają się w zakamarkach niemal każdej kuchni. Lampka LED montowana na zawias to z pewnością sprytne rozwiązanie do kuchni.

Udostępnij

Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.