Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.

To praktyczna lampka punktowa do zamontowania na wewnętrznych zawiasach szafek. W tym celu wystarczy tylko jednak śrubka. Lampka energię pobiera z baterii. Pomimo że pozornie moc takiego światła nie jest duża, to jednak po zmroku ułatwia odnalezienie się w zakamarkach szafek i szuflad. Z pewnością każdy niejednokrotnie miał sytuację, w której intensywnie poszukiwał jakichś produktów spożywczych. Sięga się wówczas po latarkę albo po telefon komórkowy, aby to nim rozświetlić zakamarki. Wbudowana lampka punktowa jest po prostu o wiele wygodniejsza.

Zresztą produkty LED Activejet to właśnie takie sprytne, a do tego nowoczesne i zajmujące mało miejsca rozwiązania do kuchni. Listwa LED może zostać zamontowana na przykład nad blatem roboczym. Tego typu punktowe oświetlenie sprawia, że łatwiej jest przygotować posiłek także wieczorem. Wzrok nie męczy się, a jedzenie wygląda jeszcze bardziej apetycznie.

Oświetlenie LED na zawias można zamontować w różnych typach szafek. Sprawdzi się także w wysuwanych szafkach cargo, w szufladach i w innych nowoczesnych rozwiązaniach przestrzeni do przechowywania. Takie rodzaje szafek pozwalają najczęściej na ich duże wysunięcie, ale i tak źródło dodatkowego światła pomoże w odszukaniu konkretnego produktu. Diody LED są na tyle intensywne, że nie trzeba zapalać nawet górnego oświetlenia, co jest szczególnie ważne w nocy.

Dodatkowo lampki pozwalają na zapanowanie nad bałaganem. Koniec z rozsypanymi torebkami z cukrem lub makaronem. Obecność punktowego, dyskretnego światła pomoże w utrzymaniu porządku nawet w najdalszych czeluściach szafek. Po prostu wszystko będzie o wiele łatwiej zobaczyć. Skończy się także problem z zapomnianymi, przeterminowanymi produktami, które czają się w zakamarkach niemal każdej kuchni. Lampka LED montowana na zawias to z pewnością sprytne rozwiązanie do kuchni.
Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.