Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.

Muzyczna taśma LED Music Strip o długości 3 metrów to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnego pomysłu na podświetlenie swojej werandy. Nie tylko gwarantuje ona dużą jasność, ale jest również bardzo dekoracyjna. Świeci ona na różne kolory, które zmieniają się w rytm muzyki. Taka taśma pozwoli rozświetlić altanę lub werandę, ponieważ wytrzymuje warunki panujące na zewnątrz. Jest przeznaczona dla osób, które lubią się wyróżniać i chcą, aby ich ogródek miał niecodzienny charakter.

Taras, altana lub weranda mogą być wspaniale podświetlone przez cały rok. W tym celu wystarczy jedynie zamontować świetlną kurtynę, na przykład kurtynę 200LED AJE-CULB20023WO w białym, ciepłym kolorze. Jest to produkt całoroczny. To znaczy, że wystarczy ją raz zamontować, aby światłem cieszyć się i podczas świąt Bożego Narodzenia, i podczas wakacyjnego relaksu przy grillu. Diody LED są energooszczędne, dlatego takie doświetlenie domu i małej architektury ogrodowej jest bardzo tanie. Ich wytrzymałość sprawia, że niestraszne są im przymrozki, ulewy oraz wiatr, pod warunkiem oczywiście, że kurtyna zostanie solidnie przymocowana.


Powiązane artykuły
Drewno lubi metal

Wraca moda na drewno. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa
Wnętrze w czerni i bieli

Czerń i biel to barwy, które tworzą niepowtarzalny kontrast i dają pomieszczeniom szczególną symbolikę. Czerń Yin oznacza chłód, odpoczynek, zastygnięcie i spokój. Biel Yang to energia, witalność i życie. Urządzając wnętrze w tych barwach warto kierować się zasadą, że są
Domowa biblioteka - 5 produktów od Activejet, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia kącika do czytania

Wielu z nas wydaje się niemożliwym do realizacji marzeniem. Trzeba mieć przecież mnóstwo miejsca na aranżację, najlepiej osobne pomieszczenie, w którym książki będą miały nadrzędne miejsce, zaś obok masywnego regału stanie wygodny fotel z wysokim oparciem. Czy rzeczywiśc
Xenia – nowa seria wyjątkowych produktów od Activejet

Seria XENIA to kolejna spośród nowości zaproponowanych przez markę Activejet. Tym razem największą uwagę przyciąga ciekawe tworzywo, z jakiego przygotowane zostały lampy – połyskujący metal. Do wyboru są reflektory posiadające do czterech punktów świetlnych, dlatego wykorzystać je można nawet w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie konieczne jest zatroszczenie się o dobre warunki oświetleniowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.