Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Opublikowany

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.

Muzyczna taśma LED Music Strip o długości 3 metrów to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnego pomysłu na podświetlenie swojej werandy. Nie tylko gwarantuje ona dużą jasność, ale jest również bardzo dekoracyjna. Świeci ona na różne kolory, które zmieniają się w rytm muzyki. Taka taśma pozwoli rozświetlić altanę lub werandę, ponieważ wytrzymuje warunki panujące na zewnątrz. Jest przeznaczona dla osób, które lubią się wyróżniać i chcą, aby ich ogródek miał niecodzienny charakter.

Taras, altana lub weranda mogą być wspaniale podświetlone przez cały rok. W tym celu wystarczy jedynie zamontować świetlną kurtynę, na przykład kurtynę 200LED AJE-CULB20023WO w białym, ciepłym kolorze. Jest to produkt całoroczny. To znaczy, że wystarczy ją raz zamontować, aby światłem cieszyć się i podczas świąt Bożego Narodzenia, i podczas wakacyjnego relaksu przy grillu. Diody LED są energooszczędne, dlatego takie doświetlenie domu i małej architektury ogrodowej jest bardzo tanie. Ich wytrzymałość sprawia, że niestraszne są im przymrozki, ulewy oraz wiatr, pod warunkiem oczywiście, że kurtyna zostanie solidnie przymocowana.


Udostępnij

Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.