Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

Opublikowany

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.

Muzyczna taśma LED Music Strip o długości 3 metrów to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnego pomysłu na podświetlenie swojej werandy. Nie tylko gwarantuje ona dużą jasność, ale jest również bardzo dekoracyjna. Świeci ona na różne kolory, które zmieniają się w rytm muzyki. Taka taśma pozwoli rozświetlić altanę lub werandę, ponieważ wytrzymuje warunki panujące na zewnątrz. Jest przeznaczona dla osób, które lubią się wyróżniać i chcą, aby ich ogródek miał niecodzienny charakter.

Taras, altana lub weranda mogą być wspaniale podświetlone przez cały rok. W tym celu wystarczy jedynie zamontować świetlną kurtynę, na przykład kurtynę 200LED AJE-CULB20023WO w białym, ciepłym kolorze. Jest to produkt całoroczny. To znaczy, że wystarczy ją raz zamontować, aby światłem cieszyć się i podczas świąt Bożego Narodzenia, i podczas wakacyjnego relaksu przy grillu. Diody LED są energooszczędne, dlatego takie doświetlenie domu i małej architektury ogrodowej jest bardzo tanie. Ich wytrzymałość sprawia, że niestraszne są im przymrozki, ulewy oraz wiatr, pod warunkiem oczywiście, że kurtyna zostanie solidnie przymocowana.


Udostępnij

Powiązane artykuły
Salon połączony z kuchnią i jadalnią – jak go właściwie oświetlić?

temu

Multifunkcyjny salon połączony z aneksem kuchennym to codzienność wielu osób. Projektanci mieszkań i domów często stawiają na takie rozwiązanie, aby oszczędzić miejsce i jednocześnie być w zgodzie z trendami. Przed właścicielami takich powierzchni stoi wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczy właściwego zaplanowania spójnej kolorystyki, umeblowania i oświetlenia.
Światło zimne

temu

Najprostsze rozróżnienie to podział na światło ciepłe, zimne i neutralne. Takie wskaźniki jednak nie mówią zbyt wiele. Dlatego przygotowaliśmy krótką ściągawkę, z której dowiesz się, jakie światło jest zimne i do jakiego rodzaju wnętrza warto jest wybrać właśnie ten rodzaj oświetlenia.
Światło neutralne

temu

Światło neutralne jest najbardziej uniwersalnym rodzajem oświetlenia. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, to właśnie światło o neutralnej barwie będzie najlepszym rozwiązaniem. Światło neutralne jest bardzo często stosowane w przypadku lamp LED. Tradycyjne żarówki miały barwę ciepłą, świetlówki kojarzą się z chłodnym, niebieskawym światłem, dlatego neutralne lampy LED są idealnym pomostem między nimi.
Światło ciepłe

temu

Dobierając światło do swojego domu zazwyczaj pod uwagę bierze się wygląd lampy, jej kolorystykę oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Są to oczywiście ważne czynniki, ale jednak nie najważniejsze. Bardzo istotna jest temperatura barwowa oświetlenia. To ona w dużej mierze kreuje nastrój w domu. Światło ciepłe – do jakiego wnętrza pasuje i czym się charakteryzuje?