Taśma muzyczna LED – nowość dla miłośników najlepszego brzmienia
 Taśma muzyczna LED – nowość dla miłośników najlepszego brzmienia

Taśma muzyczna LED – nowość dla miłośników najlepszego brzmienia

Opublikowany

Oświetlenie LED już od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Nie ma w tym niczego dziwnego – w końcu jest to rozwiązanie energooszczędne, przyjazne dla środowiska, a do tego możliwości aranżacji wnętrza z wykorzystaniem tego produktu są niemal nieograniczone. Producenci dbają o to, aby klienci zainteresowani technologią LED mieli jak największy wybór. Właśnie tak zrodził się pomysł na muzyczną taśmę LED, całkowitą nowość od marki Activejet.

Czym jest muzyczna taśma LED?
Diody LED pulsujące kolorowym światłem w rytm aktualnie rozbrzmiewającej muzyki, zamienią każde spotkanie towarzyskie w niezapomnianą imprezę. Muzyczna taśma LED sprawia, że wnętrze odmieni się nie do poznania, zyska nowoczesne wykończenie i zaskakujące oświetlenie. Taki wybór to gwarantowany efekt „wow” na twarzach wszystkich gości.

Muzyczna taśma LED to nowoczesne rozwinięcie tradycyjnej taśmy RGB. Kompletny zestaw do montażu zawiera samą taśmę z diodami, a także zasilacz i czujnik dźwięku. To właśnie dzięki niemu produkt może rozbłysnąć kolorami i dopasować się do tempa aktualnie odtwarzanej muzyki. Taśma może na przykład migać zgodnie z niskimi tonami – basami. Sterownik do zarządzania barwą światła jest w stanie ustawić wszystkie parametry zmiennokolorowej taśmy RGB. Dzięki temu można zastosować albo kolory statyczne, albo zdecydować się na kolory dynamiczne, odpowiadające nastrojowi aktualnie włączonej muzyki. Posiada on kilka trybów czułości swojej pracy. Spokojny jazz, ostry rock, a może porywający house – niech Twoje wnętrze współbrzmi z Twoim ulubionym rytmem!

Sterownik może zostać również wykorzystany jako tradycyjny kontroler LED. Za jego sprawą z łatwością zmienisz barwę emitowaną przez diody i dopasujesz ją do swojego obecnego nastroju lub okoliczności. Romantyczne, czerwone walentynki albo niebieskie światło do wieczornego sensu filmowego? Z tym urządzeniem wszystko jest możliwe. I to dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Parametry techniczne
Długość taśmy wynosi 3 metry. Ilość diod LED na metr długości to aż 30 sztuk, co gwarantuje efektowne, jednolite oświetlenie. Pobór mocy na metr taśmy to 7W.  To klasa energetyczna A, dzięki czemu taśma jest energooszczędna, a tym samym przyjazna dla środowiska i dla portfela swojego właściciela. Żywotność tego produktu to aż 30 000 godzin, więc świetna zabawa potrwać może naprawdę długo. Po tym czasie bez problemu wymienić ją można na nową.

Dodatkowo muzyczna taśma LED Activejet posiada klasę szczelności IP 65. Cyfra 6 oznacza, że jest ona chroniona przed wnikaniem kurzu, natomiast cyfra 5 – że taśma jest zabezpieczona przed strumieniem wody skierowanym bezpośrednio na nią. To sprawia, że jest to produkt całkowicie bezpieczny. Takie parametry powodują, że diody LED mogą zostać zainstalowane nie tylko w domu, na przykład w łazience, ale także na zewnątrz, na przykład na tarasie pod dachem albo na werandzie. Producent przewidział aż trzy lata gwarancji na działanie tego sprzętu.

Montaż taśmy muzycznej Activejet jest bardzo prosty – taśma wyposażona jest w taśmę samoprzylepną. Co najważniejsze, nie trzeba mieć do tego żadnych narzędzi, a w razie zmiany koncepcji wystroju, muzyczna taśma LED może zostać szybko usunięta.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Garderoba – praktyczna i funkcjonalna

temu

Garderoba jako osobna przestrzeń przeznaczona na przechowywanie ubrań jest bardzo pożądanym pomieszczeniem w domu czy mieszkaniu. Tradycyjne, zabudowane szafy powoli odchodzą w zapomnienie. Trudno się temu dziwić – garderoba jest o wiele bardziej praktyczna, funkcjonalna i pojemna niż największa nawet szafa.
Uniwersalna prostota oświetlenia

temu

Jeśli lubisz minimalizm we wnętrzach, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Proste, lekkie formy, utrzymane w czerni, bieli lub srebrze idealnie sprawdzają się między innymi w przypadku elementów oświetleniowych. Tego typu lampy wiszące, reflektory i listwy mają wiele zalet. Jedną z nich jest to, że pasują do wielu stylów, w tym skandynawskiego i industrialnego.
Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

temu

Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.
Oświetlenie z czujnikiem ruchu – światło dosłownie na wyciągnięcie ręki!

temu

Przedmioty codziennego użytku powinny być nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. To samo tyczy się oświetlenia – w parze z dobrym designem iść powinna łatwość użytkowania oraz użyteczność. Takie właśnie rozwiązania oferuje seria paneli oświetleniowych z czujnikiem ruchu marki Activejet.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.