10 aplikacji, które powinny znaleźć się w telefonie aktywnej osoby

10 aplikacji, które powinny znaleźć się w telefonie aktywnej osoby

Opublikowany

Lubisz uprawiać sport i dbać o to, co ląduje na twoim talerzu? W takim razie przydadzą ci się te praktyczne aplikacje.

Endomondo
Endomondo jest z pewnością najbardziej znaną aplikacją związaną z uprawianiem sportu. Pozwala na obserwowanie swoich postępów i na dzielenie się z innymi  swoimi sukcesami. Co więcej, daje pełną kontrolę nad postępami naszych aktywności.

 White noise
Zdrowy sen to podstawa, jeżeli chcesz się dobrze czuć. Aplikacja White noise to zapętlone, specjalnie dobrane dźwięki, które pozwolą ukoić nerwy i spokojnie zasnąć.

Fitness Buddy 
Ta aplikacja zastępuje trenera personalnego. Dzięki zestawom ćwiczeń, które są do niej wgrane, nie tylko dobierzesz trening dla siebie, ale także na bieżąco będziesz mógł śledzić swoje postępy.

MyFitnessPal 
Rolą tej aplikacji jest liczenie codziennie spożywanych kalorii i motywacja do dalszego odchudzania się.

Dieta i trening
To polska aplikacja. Po podaniu kilku informacji na swój temat, takich jak waga oraz wzrost, można przejść do dalszych jej możliwości. Dzięki niej sprawdzisz kaloryczność oraz skład wielu produktów spożywczych, a także dobierzesz aktywność fizyczną.

Kalkulator BMI — Waga Idealna 
Dzięki tej aplikacji szybko sprawdzisz swoje BMI.

Hydro
Aplikacja Hydro to rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zdarza się zapomnieć o piciu wody. Ona skutecznie przypomni o przyjmowaniu dostatecznej ilości płynów.

Zdrowe Przepisy
Zdrowe Przepisy to aplikacja dla wszystkich, którzy lubią gotować, ale chcą skupiać się na potrawach nieco zdrowszych.

Aerobiczna szóstka Weidera A6W 

Ta bezpłatna aplikacja pozwoli ci lepiej popracować nad swoimi mięśniami brzucha.

7-minutowe ćwiczenia 
To ćwiczenia przygotowane z myślą o osobach, które nie mają zbyt dużo czasu. Opierają się one na intensywnym treningu kondycyjnym, który jest bezpieczny i efektywny.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Tajniki fotografii produktowej

temu

Fotografia produktowa to współcześnie jedno z narzędzi marketingowych. Chodzi w niej o to, by oferowany przedmiot wyglądał na ujęciu jak najlepiej, ale oczywiście bez nierealistycznych przekształceń. Osobom początkującym zdjęcia produktowe kojarzą się jedynie z namiotami bezcieniowymi. Tymczasem mistrzowie zachęcającej prezentacji produktów, stawiają raczej na zabawę światłem w celu uzyskania większej plastyczności.
Recykling tonerów – dlaczego to ważne dla środowiska?

temu

Wraz z rozwojem konsumpcjonizmu pojawił się problem: co robić z całym mnóstwem foliowych torebek, plastikowych butelek, puszek i odpadów żywnościowych? Tylko w Polsce co roku sprzedaje się 100-200 mln tonerów do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek. Niestety, do odzysku trafia maksymalnie 50-70 procent pustych kaset. Większość zużytych materiałów wciąż ląduje w śmietniku, zatruwając środowisko naturalne, a w świadomości konsumentów słowo “recykling” nie plasuje się na pierwszym miejscu. Powodem jest brak odpowiedniej komunikacji czy edukacji na temat ponownego przetwarzania materiałów z “odzysku”, ale także mała ilość punktów, do których możemy oddać zużyte materiały eksploatacyjne.
Ekologiczne biuro

temu

Współcześnie coraz więcej mówi się o ekologii, także w kontekście wprowadzania zmian w swoim codziennym życiu. Więcej osób korzysta z dobrodziejstwa recyklingu, czy na przykład decyduje się na miejskie ogrodnictwo. Czy jest zatem jakiś sposób, by tego typu rozwiązania wprowadzić również do swojego biura?
Zdjęcia, które zapamiętasz - zasady tworzenia kompozycji

temu

10 kluczowych kwestii, które musisz wiedzieć odnośnie fotografii sportowej

Fotografia sportowa uchodzi za trudną sztukę. Nic dziwnego, w końcu opiera się ona na umiejętności odpowiedniego pokazania ciała w ruchu. Oto kwestie, o których musisz pamiętać, aby tworzyć zdjęcia zapierające dech w piersiach.