10 aplikacji, które powinny znaleźć się w telefonie aktywnej osoby

10 aplikacji, które powinny znaleźć się w telefonie aktywnej osoby

Opublikowany

Lubisz uprawiać sport i dbać o to, co ląduje na twoim talerzu? W takim razie przydadzą ci się te praktyczne aplikacje.

Endomondo
Endomondo jest z pewnością najbardziej znaną aplikacją związaną z uprawianiem sportu. Pozwala na obserwowanie swoich postępów i na dzielenie się z innymi  swoimi sukcesami. Co więcej, daje pełną kontrolę nad postępami naszych aktywności.

 White noise
Zdrowy sen to podstawa, jeżeli chcesz się dobrze czuć. Aplikacja White noise to zapętlone, specjalnie dobrane dźwięki, które pozwolą ukoić nerwy i spokojnie zasnąć.

Fitness Buddy 
Ta aplikacja zastępuje trenera personalnego. Dzięki zestawom ćwiczeń, które są do niej wgrane, nie tylko dobierzesz trening dla siebie, ale także na bieżąco będziesz mógł śledzić swoje postępy.

MyFitnessPal 
Rolą tej aplikacji jest liczenie codziennie spożywanych kalorii i motywacja do dalszego odchudzania się.

Dieta i trening
To polska aplikacja. Po podaniu kilku informacji na swój temat, takich jak waga oraz wzrost, można przejść do dalszych jej możliwości. Dzięki niej sprawdzisz kaloryczność oraz skład wielu produktów spożywczych, a także dobierzesz aktywność fizyczną.

Kalkulator BMI — Waga Idealna 
Dzięki tej aplikacji szybko sprawdzisz swoje BMI.

Hydro
Aplikacja Hydro to rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zdarza się zapomnieć o piciu wody. Ona skutecznie przypomni o przyjmowaniu dostatecznej ilości płynów.

Zdrowe Przepisy
Zdrowe Przepisy to aplikacja dla wszystkich, którzy lubią gotować, ale chcą skupiać się na potrawach nieco zdrowszych.

Aerobiczna szóstka Weidera A6W 

Ta bezpłatna aplikacja pozwoli ci lepiej popracować nad swoimi mięśniami brzucha.

7-minutowe ćwiczenia 
To ćwiczenia przygotowane z myślą o osobach, które nie mają zbyt dużo czasu. Opierają się one na intensywnym treningu kondycyjnym, który jest bezpieczny i efektywny.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Laserowa czy atramentowa – dobierz drukarkę do swoich potrzeb

temu

Producenci drukarek prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji, a rynek jest pełen urządzeń. Radzimy jaka drukarka najlepiej sprawdzi się w domowych warunkach.
Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

temu

Zamiast kupować drogie ozdoby do pokoju niemowlaka, można pokusić się o wykonanie ich samodzielnie. Dobrym pomysłem jest stworzenie girlandy z wydrukowanych zdjęć. Będzie to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale również sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień na długi, długi czas. Girlandy ze zdjęciami są szczególnie atrakcyjnym pomysłem na świętowanie pierwszych urodzin maluszka.
Zadbaj o dane pracując w domu

temu

Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.
Sposoby na oszczędności w zużyciu energii

temu

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do kwestii związanych z szeroko pojętą ekologią. To bardzo ważne z uwagi na niknące niemalże w oczach zasoby naszej planety. Jednocześnie podejście ekologiczne może być także… ekonomiczne. Poznaj rady, dzięki którym sporo zaoszczędzisz na swoich rachunkach za prąd. Być może część z nich już stosujesz!