7 aplikacji, które przydadzą się mężczyźnie w wielkim mieście

7 aplikacji, które przydadzą się mężczyźnie w wielkim mieście

Opublikowany

Bez aplikacji na smartfonie życie byłoby o wiele trudniejsze i nudniejsze. Wiele spośród nich jest po prostu praktycznych i ułatwiają walkę z codziennością. Inne są natomiast zwyczajnie zabawne. Poznaj 7 aplikacji idealnych dla mężczyzny!

How to Tie a Tie - 3D Animated
Niby każdy, kto chociaż od czasu do czasu jest zmuszony do założenia na siebie garnituru, umie zawiązać krawat, ale może czas na poszerzenie znajomości różnorodnych węzłów? Ta aplikacja krok po kroku przedstawi, w jaki sposób zawiązać krawat stosowanie do jego wyglądu i do okoliczności. Zdecydowanie jest praktyczna.

Vivino 
Jeżeli twoja kobieta kazała ci wybrać wino na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, a ty rozróżniasz jedynie półsłodkie i wytrawne, ta aplikacja pomoże ci wyjść na wielkiego znawcę. Wystarczy zeskanować etykietę butelki, a aplikacja poda ci wszelkie informacje o nim. Wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy.

Endomondo 
Aplikacji Endomondo nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest obowiązkowa dla każdego miłośnika aktywności fizycznej, który chce kontrolować swoje postępy i dzielić się z innymi najlepszymi wynikami.

Wash Guide
Ta aplikacja to idealna propozycja dla singla albo słomianego wdowca, który stoi w obliczu uprania swoich ubrań. Pomoże szybko posegregować całą garderobę oraz dobrać odpowiedni program.

Livesports.pl 
Livesports.pl to aplikacja przygotowana z myślą o każdym miłośniku sportu, ale raczej od strony kanapy. Dzięki niej na bieżąco otrzymasz informacje o wynikach. Do wyboru jest aż 26 dyscyplin.

Quandoo
To największy w Europie, dostępny także w Polsce, system do rezerwacji stolika w restauracji. Dzięki tej aplikacji sprawdzisz dostępne lokalizacje, menu oraz opinie. Warto być aktywnym, ponieważ w zamian otrzymuje się punkty, do wymienienia na rabaty na jedzenie. Men’s Hairstyles Ta aplikacja pozwala na dopasowanie fryzury do twarzy. Wgraj swoje zdjęcie, a następnie wybieraj spośród modnych cięć. Po stworzeniu idealnej fryzury, idź do fryzjera i pokaż mu na telefonie swój wybór. Od tej pory obcięcie włosów będzie proste.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Laserowa czy atramentowa – dobierz drukarkę do swoich potrzeb

temu

Producenci drukarek prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji, a rynek jest pełen urządzeń. Radzimy jaka drukarka najlepiej sprawdzi się w domowych warunkach.
Ozdabiamy pokój niemowlaka girlandami z wydrukowanych zdjęć

temu

Zamiast kupować drogie ozdoby do pokoju niemowlaka, można pokusić się o wykonanie ich samodzielnie. Dobrym pomysłem jest stworzenie girlandy z wydrukowanych zdjęć. Będzie to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale również sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień na długi, długi czas. Girlandy ze zdjęciami są szczególnie atrakcyjnym pomysłem na świętowanie pierwszych urodzin maluszka.
Zadbaj o dane pracując w domu

temu

Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.
Sposoby na oszczędności w zużyciu energii

temu

Obecnie coraz większą wagę przykłada się do kwestii związanych z szeroko pojętą ekologią. To bardzo ważne z uwagi na niknące niemalże w oczach zasoby naszej planety. Jednocześnie podejście ekologiczne może być także… ekonomiczne. Poznaj rady, dzięki którym sporo zaoszczędzisz na swoich rachunkach za prąd. Być może część z nich już stosujesz!