7 aplikacji, które przydadzą się mężczyźnie w wielkim mieście

7 aplikacji, które przydadzą się mężczyźnie w wielkim mieście

Opublikowany

Bez aplikacji na smartfonie życie byłoby o wiele trudniejsze i nudniejsze. Wiele spośród nich jest po prostu praktycznych i ułatwiają walkę z codziennością. Inne są natomiast zwyczajnie zabawne. Poznaj 7 aplikacji idealnych dla mężczyzny!

How to Tie a Tie - 3D Animated
Niby każdy, kto chociaż od czasu do czasu jest zmuszony do założenia na siebie garnituru, umie zawiązać krawat, ale może czas na poszerzenie znajomości różnorodnych węzłów? Ta aplikacja krok po kroku przedstawi, w jaki sposób zawiązać krawat stosowanie do jego wyglądu i do okoliczności. Zdecydowanie jest praktyczna.

Vivino 
Jeżeli twoja kobieta kazała ci wybrać wino na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, a ty rozróżniasz jedynie półsłodkie i wytrawne, ta aplikacja pomoże ci wyjść na wielkiego znawcę. Wystarczy zeskanować etykietę butelki, a aplikacja poda ci wszelkie informacje o nim. Wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy.

Endomondo 
Aplikacji Endomondo nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest obowiązkowa dla każdego miłośnika aktywności fizycznej, który chce kontrolować swoje postępy i dzielić się z innymi najlepszymi wynikami.

Wash Guide
Ta aplikacja to idealna propozycja dla singla albo słomianego wdowca, który stoi w obliczu uprania swoich ubrań. Pomoże szybko posegregować całą garderobę oraz dobrać odpowiedni program.

Livesports.pl 
Livesports.pl to aplikacja przygotowana z myślą o każdym miłośniku sportu, ale raczej od strony kanapy. Dzięki niej na bieżąco otrzymasz informacje o wynikach. Do wyboru jest aż 26 dyscyplin.

Quandoo
To największy w Europie, dostępny także w Polsce, system do rezerwacji stolika w restauracji. Dzięki tej aplikacji sprawdzisz dostępne lokalizacje, menu oraz opinie. Warto być aktywnym, ponieważ w zamian otrzymuje się punkty, do wymienienia na rabaty na jedzenie. Men’s Hairstyles Ta aplikacja pozwala na dopasowanie fryzury do twarzy. Wgraj swoje zdjęcie, a następnie wybieraj spośród modnych cięć. Po stworzeniu idealnej fryzury, idź do fryzjera i pokaż mu na telefonie swój wybór. Od tej pory obcięcie włosów będzie proste.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Tajniki fotografii produktowej

temu

Fotografia produktowa to współcześnie jedno z narzędzi marketingowych. Chodzi w niej o to, by oferowany przedmiot wyglądał na ujęciu jak najlepiej, ale oczywiście bez nierealistycznych przekształceń. Osobom początkującym zdjęcia produktowe kojarzą się jedynie z namiotami bezcieniowymi. Tymczasem mistrzowie zachęcającej prezentacji produktów, stawiają raczej na zabawę światłem w celu uzyskania większej plastyczności.
Recykling tonerów – dlaczego to ważne dla środowiska?

temu

Wraz z rozwojem konsumpcjonizmu pojawił się problem: co robić z całym mnóstwem foliowych torebek, plastikowych butelek, puszek i odpadów żywnościowych? Tylko w Polsce co roku sprzedaje się 100-200 mln tonerów do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i kopiarek. Niestety, do odzysku trafia maksymalnie 50-70 procent pustych kaset. Większość zużytych materiałów wciąż ląduje w śmietniku, zatruwając środowisko naturalne, a w świadomości konsumentów słowo “recykling” nie plasuje się na pierwszym miejscu. Powodem jest brak odpowiedniej komunikacji czy edukacji na temat ponownego przetwarzania materiałów z “odzysku”, ale także mała ilość punktów, do których możemy oddać zużyte materiały eksploatacyjne.
Ekologiczne biuro

temu

Współcześnie coraz więcej mówi się o ekologii, także w kontekście wprowadzania zmian w swoim codziennym życiu. Więcej osób korzysta z dobrodziejstwa recyklingu, czy na przykład decyduje się na miejskie ogrodnictwo. Czy jest zatem jakiś sposób, by tego typu rozwiązania wprowadzić również do swojego biura?
Zdjęcia, które zapamiętasz - zasady tworzenia kompozycji

temu

Planujesz ślub? Sama zrób i wydrukuj wyjątkowe ozdoby

Nie ma co ukrywać – ślub oraz wesele to mnóstwo wydatków, które istotnie obciążają budżet młodej pary. Na szczęście można je delikatnie ograniczyć, stawiając na zrobienie niektórych rzeczy samodzielnie - na przykład własnoręcznie dekorując salę weselną. Nie jest to trudne - wystarczy dobra drukarka i ciekawy pomysł. Ten ostatni znajdziesz w naszym tekście - pozwól się zainspirować.