Kinkiety dla wielbicieli czytania

Kinkiety dla wielbicieli czytania

Opublikowany

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.

Kinkiet dekoracyjny Viviene to tak naprawdę dwa w jednym. Z jednej strony jest to klasyczna, pięknie wyglądająca lampa z kloszem, z drugiej wyposażona w praktyczny czytacz - metalową lampkę, której kąt zagięcia można dopasować do własnych preferencji. Oferuje więc także wygodne światło punktowe, które nakierować można bezpośrednio na stronicę książki. Uroda i wygoda – czego trzeba więcej? Dodatkowo jest to także lampa energooszczędna.

Kinkiet Islo to rozwiązanie dla miłośników klasycznego designu. Połączenie metalu i bieli sprawia, że ten model nie wyróżnia się na tle ściany, ale jednocześnie zagwarantuje lepsze, punktowe oświetlenie pokoju. Kinkiet LED Pesto jest do niego bardzo podobny, różnią się od siebie zaokrągleniem krawędzi, dzięki którym model Islo wydaje się być jeszcze bardziej delikatny, stapiający się z tłem. Oba te produkty gwarantują odpowiednią temperaturę barwową, pozytywnie wpływającą na zmysł wzroku – oczy dzięki nim nie męczą się nawet po dłuższym czasie czytania.

Zastosowanie oświetlenia zintegrowanego, tak jak ma to miejsce w przypadku propozycji Activejet, pozwala na dobrej jakości, jasne światło w każdym zaułku domu. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie brak konieczności kupowania wymiennych żarówek. Diody LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tym, co je wyróżnia, jest prosty wygląd, który dopasować można do wnętrz urządzonych w różnorodnych stylach. Oświetlenie LED w formie kinkietów sprawdzi się w przypadku amatorów czytania w różnych miejscach. Pasują one do salonu, gabinetu, sypialni. Jeżeli lubisz zanurzyć się w lekturze przed snem, kinkiety zamontuj po obu stronach łóżka. Dzięki temu zyskasz przyjemne, zdrowe dla twoich oczu światło.

Kinkiety ścienne warto instalować w miejscach, w których spędzasz wiele czasu. Dobrym pomysłem będzie montaż go w pobliżu ulubionego, wygodnego fotela, w sam raz nadającego się do wieczornej lektury książki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędne źródło światła będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, a zyska na tym także wygląd twojego pokoju

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Telewizor w całkiem nowym wydaniu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.