Kinkiety dla wielbicieli czytania

Kinkiety dla wielbicieli czytania

Opublikowany

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.

Kinkiet dekoracyjny Viviene to tak naprawdę dwa w jednym. Z jednej strony jest to klasyczna, pięknie wyglądająca lampa z kloszem, z drugiej wyposażona w praktyczny czytacz - metalową lampkę, której kąt zagięcia można dopasować do własnych preferencji. Oferuje więc także wygodne światło punktowe, które nakierować można bezpośrednio na stronicę książki. Uroda i wygoda – czego trzeba więcej? Dodatkowo jest to także lampa energooszczędna.

Kinkiet Islo to rozwiązanie dla miłośników klasycznego designu. Połączenie metalu i bieli sprawia, że ten model nie wyróżnia się na tle ściany, ale jednocześnie zagwarantuje lepsze, punktowe oświetlenie pokoju. Kinkiet LED Pesto jest do niego bardzo podobny, różnią się od siebie zaokrągleniem krawędzi, dzięki którym model Islo wydaje się być jeszcze bardziej delikatny, stapiający się z tłem. Oba te produkty gwarantują odpowiednią temperaturę barwową, pozytywnie wpływającą na zmysł wzroku – oczy dzięki nim nie męczą się nawet po dłuższym czasie czytania.

Zastosowanie oświetlenia zintegrowanego, tak jak ma to miejsce w przypadku propozycji Activejet, pozwala na dobrej jakości, jasne światło w każdym zaułku domu. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie brak konieczności kupowania wymiennych żarówek. Diody LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tym, co je wyróżnia, jest prosty wygląd, który dopasować można do wnętrz urządzonych w różnorodnych stylach. Oświetlenie LED w formie kinkietów sprawdzi się w przypadku amatorów czytania w różnych miejscach. Pasują one do salonu, gabinetu, sypialni. Jeżeli lubisz zanurzyć się w lekturze przed snem, kinkiety zamontuj po obu stronach łóżka. Dzięki temu zyskasz przyjemne, zdrowe dla twoich oczu światło.

Kinkiety ścienne warto instalować w miejscach, w których spędzasz wiele czasu. Dobrym pomysłem będzie montaż go w pobliżu ulubionego, wygodnego fotela, w sam raz nadającego się do wieczornej lektury książki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędne źródło światła będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, a zyska na tym także wygląd twojego pokoju

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.
Proste sposoby na powiększenie pomieszczenia światłem

temu

Powszechnie znany jest fakt, że jasna kolorystyka ścian optycznie powiększa przestrzeń, z kolei ciemna sprawia, że wnętrze wydaje się mniejsze. Podobne działanie może mieć także światło, więc warto poznać wszelkie sztuczki.

Telewizor w całkiem nowym wydaniu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.