Kinkiety dla wielbicieli czytania

Kinkiety dla wielbicieli czytania

Opublikowany

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.

Kinkiet dekoracyjny Viviene to tak naprawdę dwa w jednym. Z jednej strony jest to klasyczna, pięknie wyglądająca lampa z kloszem, z drugiej wyposażona w praktyczny czytacz - metalową lampkę, której kąt zagięcia można dopasować do własnych preferencji. Oferuje więc także wygodne światło punktowe, które nakierować można bezpośrednio na stronicę książki. Uroda i wygoda – czego trzeba więcej? Dodatkowo jest to także lampa energooszczędna.

Kinkiet Islo to rozwiązanie dla miłośników klasycznego designu. Połączenie metalu i bieli sprawia, że ten model nie wyróżnia się na tle ściany, ale jednocześnie zagwarantuje lepsze, punktowe oświetlenie pokoju. Kinkiet LED Pesto jest do niego bardzo podobny, różnią się od siebie zaokrągleniem krawędzi, dzięki którym model Islo wydaje się być jeszcze bardziej delikatny, stapiający się z tłem. Oba te produkty gwarantują odpowiednią temperaturę barwową, pozytywnie wpływającą na zmysł wzroku – oczy dzięki nim nie męczą się nawet po dłuższym czasie czytania.

Zastosowanie oświetlenia zintegrowanego, tak jak ma to miejsce w przypadku propozycji Activejet, pozwala na dobrej jakości, jasne światło w każdym zaułku domu. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie brak konieczności kupowania wymiennych żarówek. Diody LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tym, co je wyróżnia, jest prosty wygląd, który dopasować można do wnętrz urządzonych w różnorodnych stylach. Oświetlenie LED w formie kinkietów sprawdzi się w przypadku amatorów czytania w różnych miejscach. Pasują one do salonu, gabinetu, sypialni. Jeżeli lubisz zanurzyć się w lekturze przed snem, kinkiety zamontuj po obu stronach łóżka. Dzięki temu zyskasz przyjemne, zdrowe dla twoich oczu światło.

Kinkiety ścienne warto instalować w miejscach, w których spędzasz wiele czasu. Dobrym pomysłem będzie montaż go w pobliżu ulubionego, wygodnego fotela, w sam raz nadającego się do wieczornej lektury książki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędne źródło światła będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, a zyska na tym także wygląd twojego pokoju

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.