Kinkiety dla wielbicieli czytania

Kinkiety dla wielbicieli czytania

Opublikowany

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.

Kinkiet dekoracyjny Viviene to tak naprawdę dwa w jednym. Z jednej strony jest to klasyczna, pięknie wyglądająca lampa z kloszem, z drugiej wyposażona w praktyczny czytacz - metalową lampkę, której kąt zagięcia można dopasować do własnych preferencji. Oferuje więc także wygodne światło punktowe, które nakierować można bezpośrednio na stronicę książki. Uroda i wygoda – czego trzeba więcej? Dodatkowo jest to także lampa energooszczędna.

Kinkiet Islo to rozwiązanie dla miłośników klasycznego designu. Połączenie metalu i bieli sprawia, że ten model nie wyróżnia się na tle ściany, ale jednocześnie zagwarantuje lepsze, punktowe oświetlenie pokoju. Kinkiet LED Pesto jest do niego bardzo podobny, różnią się od siebie zaokrągleniem krawędzi, dzięki którym model Islo wydaje się być jeszcze bardziej delikatny, stapiający się z tłem. Oba te produkty gwarantują odpowiednią temperaturę barwową, pozytywnie wpływającą na zmysł wzroku – oczy dzięki nim nie męczą się nawet po dłuższym czasie czytania.

Zastosowanie oświetlenia zintegrowanego, tak jak ma to miejsce w przypadku propozycji Activejet, pozwala na dobrej jakości, jasne światło w każdym zaułku domu. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie brak konieczności kupowania wymiennych żarówek. Diody LED są energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Tym, co je wyróżnia, jest prosty wygląd, który dopasować można do wnętrz urządzonych w różnorodnych stylach. Oświetlenie LED w formie kinkietów sprawdzi się w przypadku amatorów czytania w różnych miejscach. Pasują one do salonu, gabinetu, sypialni. Jeżeli lubisz zanurzyć się w lekturze przed snem, kinkiety zamontuj po obu stronach łóżka. Dzięki temu zyskasz przyjemne, zdrowe dla twoich oczu światło.

Kinkiety ścienne warto instalować w miejscach, w których spędzasz wiele czasu. Dobrym pomysłem będzie montaż go w pobliżu ulubionego, wygodnego fotela, w sam raz nadającego się do wieczornej lektury książki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędne źródło światła będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, a zyska na tym także wygląd twojego pokoju

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Telewizor w całkiem nowym wydaniu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.