Ozdoby na domowy bal sylwestrowy

Ozdoby na domowy bal sylwestrowy

Opublikowany

W tym roku spotkanie sylwestrowe odbędzie się w twoim domu i zależy ci na pomysłowych dekoracjach? Do 31 grudnia zostało jeszcze trochę czasu, więc możesz przygotować ciekawe motywy, w których to światło będzie odgrywało główną rolę.

Aby goście dobrze bawili się na domowym przyjęciu, niezbędnych jest kilka czynników: smaczne potrawy i przekąski, dobrana muzyka, dodatkowe atrakcje, ale przede wszystkim niesamowity nastrój. Najłatwiej go uzyskać gasząc standardowe lampy i żyrandole, i stawiając na nietypowe oświetlenie wnętrza. W tym celu przydadzą się lampki LED od Activejet. Możesz wykorzystać nawet te same, które zostaną ci po Bożym Narodzeniu.

Najprostszym pomysłem na wystrzałowe zaprezentowanie jedzenie i napojów na stole, jest jego podświetlenie. W tym celu przyda się przede wszystkim taśma LED, która jest na tyle elastyczna, że z powodzeniem przykleisz ją w dowolnym miejscu, także pod spodem stołu. Efekt będzie najciekawszy, jeżeli stół posiada szklany blat. Taki sam pomysł można wykorzystać w przypadku stolika ze szklanym blatem. Model AJE-Z180L3528WW jest od razu wzbogacony w zasilacz, dzięki czemu kupujesz cały komplet, bez dodatkowych kosztów.

Lampki choinkowe na domowym przyjęciu sylwestrowym świetnie zbudują klimat, przyczepione do w zasadzie dowolnych elementów umeblowania domu. Do wyboru jest na przykład wykorzystanie regałów z książkami, poręczy łóżka, ramy lustra, a nawet większych roślin w doniczkach. Za ich pomocą można także wykonać napis przyczepiony na ścianie, na przykład 2018. Kluczem do odpowiedniego ułożenia świetlnej linii jest wykorzystanie na przykład taśmy albo jeszcze lepiej – specjalnej plasteliny, która nie brudzi ściany, a jednocześnie jest w stanie utrzymać ciężar lampek.

Potrzebujesz jakiejś porady last minute, bo potrawy są jeszcze niegotowe, a goście zaraz przyjdą? Najprościej jest włożyć sprawdzony łańcuch Activejet  do szklanego wazonu – ciekawa ozdoba gwarantowana. W razie braku takowego, połóż je po prostu luźno na stole. Goście z pewnością zwrócą uwagę na taką dekorację, a w twoim salonie zapanuje przyjemny nastrój sprzyjający zabawie. W końcu lampki LED Activejet sprawdzą się w każdej sytuacji, a emitowane przez nie światło jest na tyle ładne, że nie potrzebuje w zasadzie dodatkowych ozdób.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Jak fotografować ruchome obiekty?

Osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z fotografią dążą do uzyskania jak największej ostrości zdjęć. Stąd wybór obiektywów z małym otworem przysłony oraz kupowanie statywów i systemów stabilizacji obrazu. Są to jednak zmienne wynikające ze sprzętu i z umiejętności fotograficznych. Tymczasem na ruch obiektów żadna osoba robiąca zdjęcie nie ma najmniejszego wpływu i tutaj pojawia się problem.