Ozdoby na domowy bal sylwestrowy

Ozdoby na domowy bal sylwestrowy

Opublikowany

W tym roku spotkanie sylwestrowe odbędzie się w twoim domu i zależy ci na pomysłowych dekoracjach? Do 31 grudnia zostało jeszcze trochę czasu, więc możesz przygotować ciekawe motywy, w których to światło będzie odgrywało główną rolę.

Aby goście dobrze bawili się na domowym przyjęciu, niezbędnych jest kilka czynników: smaczne potrawy i przekąski, dobrana muzyka, dodatkowe atrakcje, ale przede wszystkim niesamowity nastrój. Najłatwiej go uzyskać gasząc standardowe lampy i żyrandole, i stawiając na nietypowe oświetlenie wnętrza. W tym celu przydadzą się lampki LED od Activejet. Możesz wykorzystać nawet te same, które zostaną ci po Bożym Narodzeniu.

Najprostszym pomysłem na wystrzałowe zaprezentowanie jedzenie i napojów na stole, jest jego podświetlenie. W tym celu przyda się przede wszystkim taśma LED, która jest na tyle elastyczna, że z powodzeniem przykleisz ją w dowolnym miejscu, także pod spodem stołu. Efekt będzie najciekawszy, jeżeli stół posiada szklany blat. Taki sam pomysł można wykorzystać w przypadku stolika ze szklanym blatem. Model AJE-Z180L3528WW jest od razu wzbogacony w zasilacz, dzięki czemu kupujesz cały komplet, bez dodatkowych kosztów.

Lampki choinkowe na domowym przyjęciu sylwestrowym świetnie zbudują klimat, przyczepione do w zasadzie dowolnych elementów umeblowania domu. Do wyboru jest na przykład wykorzystanie regałów z książkami, poręczy łóżka, ramy lustra, a nawet większych roślin w doniczkach. Za ich pomocą można także wykonać napis przyczepiony na ścianie, na przykład 2018. Kluczem do odpowiedniego ułożenia świetlnej linii jest wykorzystanie na przykład taśmy albo jeszcze lepiej – specjalnej plasteliny, która nie brudzi ściany, a jednocześnie jest w stanie utrzymać ciężar lampek.

Potrzebujesz jakiejś porady last minute, bo potrawy są jeszcze niegotowe, a goście zaraz przyjdą? Najprościej jest włożyć sprawdzony łańcuch Activejet  do szklanego wazonu – ciekawa ozdoba gwarantowana. W razie braku takowego, połóż je po prostu luźno na stole. Goście z pewnością zwrócą uwagę na taką dekorację, a w twoim salonie zapanuje przyjemny nastrój sprzyjający zabawie. W końcu lampki LED Activejet sprawdzą się w każdej sytuacji, a emitowane przez nie światło jest na tyle ładne, że nie potrzebuje w zasadzie dodatkowych ozdób.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Jak fotografować ruchome obiekty?

Osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z fotografią dążą do uzyskania jak największej ostrości zdjęć. Stąd wybór obiektywów z małym otworem przysłony oraz kupowanie statywów i systemów stabilizacji obrazu. Są to jednak zmienne wynikające ze sprzętu i z umiejętności fotograficznych. Tymczasem na ruch obiektów żadna osoba robiąca zdjęcie nie ma najmniejszego wpływu i tutaj pojawia się problem.