Wskazówki do konkursu

Wskazówki do konkursu

Opublikowany

Poniżej przedstawiamy wskazówki, dzięki którym odnajdziecie słowa konkursowe.

1 słowo znajduje się przy kinkiecie Viviene:
https://www.sferis.pl/activejet-kinkiet-dekoracyjny-led-aje-viviene-p453530
Słowo znajduje się w zakładce opis, na zdjęciu inspiracyjnym kinkietu z poduszkami, w pierwszym akapicie, jest to 8 słowo licząc od lewej strony.

2 słowo znajduje się przy lampie  3D Casiope: https://www.sferis.pl/activejet-lampa-wiszaca-3d-kula-aje-casiope-1-mx4589-p446297
Słowo znajduje się w zakładce opis, na zdjęciu inspiracyjnym, w pierwszym akapicie. To pierwsze słowo w 5 linijce.

3 słowo znajduje się przy dywaniku LED pod choinkę: https://www.sferis.pl/czerwony-dywanik-pod-choinke-24szt-led-o-srednicy-90cm-p412442
Słowo znajduje się w zakładce opis, obok zdjęcia produktu. To pierwsze słowo w 2 linijce.

4 słowo znajduje się przy lampce Telsar: https://www.sferis.pl/activejet-lampka-biurkowa-led-telsar-6w-450lm-z-funkcja-ladowania-bezprzewodowego-telefonow-komorkowych-barwa-swiatla-neutralna-p445425
Słowo znajduje się w zakładce opis, na zdjęciu inspiracyjnym. To pierwsze słowo z drugiego tytułu - zaczyna się na literę E.

5 słowo znajduje się w panelu oświetleniowym LED: https://www.sferis.pl/panel-oswietleniowy-led-z-bezdotykowym-wlacznikiem-sensorem-ruchu-dl-90cm-neutralna-barwa-swiatla-zasilacz-w-komplecie-p500234
Słowo znajduje się w zakładce opis, na drugim zdjęciu inspiracyjnym.To 4 słowo w przedostatnim zdaniu, zaczyna się na literę N.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Podświetlane zdjęcia i obrazy - jak podświetlić zdjęcie w antyramie taśmami LED i kinkietami?

Samo powieszenie na ścianie zdjęcia lub obrazu to czasami zbyt mało, aby je odpowiednio wyeksponować. Potrzebne jest także doświetlenie tych miejsc, najlepiej przy użyciu sprawdzonego oświetlenia zintegrowanego z diodami LED. Dlaczego właśnie takie rozwiązanie? Ponieważ jest proste, estetyczne, daje naturalny efekt, a przy tym jest energooszczędne.