Oświetlenie z sensorem ruchu

Oświetlenie z sensorem ruchu

Opublikowany

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.

Panel oświetleniowy LED z bezdotykowym włącznikiem w formie sensora ruchu, o długości 45 centymetrów, z neutralną barwą światła i zasilaczem w komplecie od Activejet, to świetne rozwiązanie do kuchni. Każdy z pewnością miał taką sytuację, że w trakcie gotowania lub innych czynności kuchennych, za oknem zrobiło się ciemno. Wówczas wystarczy skorzystanie z sensora ruchu, aby panel oświetleniowy idealnie doświetlił blat roboczy i to bez konieczności używania włącznika brudnymi rękoma. Prawda, że jest to funkcjonalne? Panel doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła, jest bardzo płaski, a więc niemal niewidoczny, trwały i energooszczędny. Niestraszne mu są wszelkie kuchenne opary, czy ewentualna wilgoć. Jeżeli jednak twoja kuchnia jest mniejsza i zależy ci na bardzo delikatnym produkcie, w tej roli sprawdzi się oświetlenie punktowe/podszafkowe LED z sensorem ruchu marki Activejet. Atutem jest jego niewielka wielkość, pozwalająca na idealne podczepienie go pod górnymi szafkami w kuchni.  Neutralna barwa światła nie wpłynie na percepcje potraw, a zasilacz w komplecie jest wygodnym rozwiązaniem. Czujnik ruchu zapali światło zawsze wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Długie, wąskie panele LED z czujnikiem ruchu to także produkt marki Activejet. Posiadają one podobne zalety do produktów przedstawionych powyżej, dzięki czemu z całości można tworzyć naprawdę ciekawe rozwiązania i kompozycje. Panele LED wykrywające ruch sprawdzą się w domowej biblioteczce, aby znaleźć książkę albo na regale w domowym biurze, ułatwiając przeglądanie dokumentów. A może masz jakieś hobby wymagającego dokładnego oświetlenia, na przykład lubisz szyć, majsterkować lub robić samodzielnie biżuterię? Przyczep panel do szafki nad biurkiem, aby mieć idealne światło zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Drobne oświetlenie punktowe LED z sensorem ruchu świetnie sprawdzi się u dołu szafek kuchennych, doświetlając podłogę. Można ich użyć także w korytarzu lub przy schodach. Są one wyposażone w zasilacz, a sam ich montaż jest bardzo prosty. Czujnik ruchu pomoże na przykład poruszać się po domowych ciągach komunikacyjnych – nie musisz sięgać do włącznika, kiedy niesiesz kubek z herbatą. Nawet jeżeli ci się śpieszy, twój dom będzie precyzyjnie doświetlony i bezpieczny dla wszystkich.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.