Oświetlenie z sensorem ruchu

Oświetlenie z sensorem ruchu

Opublikowany

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.

Panel oświetleniowy LED z bezdotykowym włącznikiem w formie sensora ruchu, o długości 45 centymetrów, z neutralną barwą światła i zasilaczem w komplecie od Activejet, to świetne rozwiązanie do kuchni. Każdy z pewnością miał taką sytuację, że w trakcie gotowania lub innych czynności kuchennych, za oknem zrobiło się ciemno. Wówczas wystarczy skorzystanie z sensora ruchu, aby panel oświetleniowy idealnie doświetlił blat roboczy i to bez konieczności używania włącznika brudnymi rękoma. Prawda, że jest to funkcjonalne? Panel doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła, jest bardzo płaski, a więc niemal niewidoczny, trwały i energooszczędny. Niestraszne mu są wszelkie kuchenne opary, czy ewentualna wilgoć. Jeżeli jednak twoja kuchnia jest mniejsza i zależy ci na bardzo delikatnym produkcie, w tej roli sprawdzi się oświetlenie punktowe/podszafkowe LED z sensorem ruchu marki Activejet. Atutem jest jego niewielka wielkość, pozwalająca na idealne podczepienie go pod górnymi szafkami w kuchni.  Neutralna barwa światła nie wpłynie na percepcje potraw, a zasilacz w komplecie jest wygodnym rozwiązaniem. Czujnik ruchu zapali światło zawsze wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Długie, wąskie panele LED z czujnikiem ruchu to także produkt marki Activejet. Posiadają one podobne zalety do produktów przedstawionych powyżej, dzięki czemu z całości można tworzyć naprawdę ciekawe rozwiązania i kompozycje. Panele LED wykrywające ruch sprawdzą się w domowej biblioteczce, aby znaleźć książkę albo na regale w domowym biurze, ułatwiając przeglądanie dokumentów. A może masz jakieś hobby wymagającego dokładnego oświetlenia, na przykład lubisz szyć, majsterkować lub robić samodzielnie biżuterię? Przyczep panel do szafki nad biurkiem, aby mieć idealne światło zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Drobne oświetlenie punktowe LED z sensorem ruchu świetnie sprawdzi się u dołu szafek kuchennych, doświetlając podłogę. Można ich użyć także w korytarzu lub przy schodach. Są one wyposażone w zasilacz, a sam ich montaż jest bardzo prosty. Czujnik ruchu pomoże na przykład poruszać się po domowych ciągach komunikacyjnych – nie musisz sięgać do włącznika, kiedy niesiesz kubek z herbatą. Nawet jeżeli ci się śpieszy, twój dom będzie precyzyjnie doświetlony i bezpieczny dla wszystkich.

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Kinkiety dla wielbicieli czytania

temu

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.

Wskazówki do konkursu

Poniżej przedstawiamy wskazówki, dzięki którym odnajdziecie słowa konkursowe.