Oświetlenie z sensorem ruchu

Oświetlenie z sensorem ruchu

Opublikowany

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.

Panel oświetleniowy LED z bezdotykowym włącznikiem w formie sensora ruchu, o długości 45 centymetrów, z neutralną barwą światła i zasilaczem w komplecie od Activejet, to świetne rozwiązanie do kuchni. Każdy z pewnością miał taką sytuację, że w trakcie gotowania lub innych czynności kuchennych, za oknem zrobiło się ciemno. Wówczas wystarczy skorzystanie z sensora ruchu, aby panel oświetleniowy idealnie doświetlił blat roboczy i to bez konieczności używania włącznika brudnymi rękoma. Prawda, że jest to funkcjonalne? Panel doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła, jest bardzo płaski, a więc niemal niewidoczny, trwały i energooszczędny. Niestraszne mu są wszelkie kuchenne opary, czy ewentualna wilgoć. Jeżeli jednak twoja kuchnia jest mniejsza i zależy ci na bardzo delikatnym produkcie, w tej roli sprawdzi się oświetlenie punktowe/podszafkowe LED z sensorem ruchu marki Activejet. Atutem jest jego niewielka wielkość, pozwalająca na idealne podczepienie go pod górnymi szafkami w kuchni.  Neutralna barwa światła nie wpłynie na percepcje potraw, a zasilacz w komplecie jest wygodnym rozwiązaniem. Czujnik ruchu zapali światło zawsze wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Długie, wąskie panele LED z czujnikiem ruchu to także produkt marki Activejet. Posiadają one podobne zalety do produktów przedstawionych powyżej, dzięki czemu z całości można tworzyć naprawdę ciekawe rozwiązania i kompozycje. Panele LED wykrywające ruch sprawdzą się w domowej biblioteczce, aby znaleźć książkę albo na regale w domowym biurze, ułatwiając przeglądanie dokumentów. A może masz jakieś hobby wymagającego dokładnego oświetlenia, na przykład lubisz szyć, majsterkować lub robić samodzielnie biżuterię? Przyczep panel do szafki nad biurkiem, aby mieć idealne światło zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Drobne oświetlenie punktowe LED z sensorem ruchu świetnie sprawdzi się u dołu szafek kuchennych, doświetlając podłogę. Można ich użyć także w korytarzu lub przy schodach. Są one wyposażone w zasilacz, a sam ich montaż jest bardzo prosty. Czujnik ruchu pomoże na przykład poruszać się po domowych ciągach komunikacyjnych – nie musisz sięgać do włącznika, kiedy niesiesz kubek z herbatą. Nawet jeżeli ci się śpieszy, twój dom będzie precyzyjnie doświetlony i bezpieczny dla wszystkich.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Wskazówki do konkursu

Poniżej przedstawiamy wskazówki, dzięki którym odnajdziecie słowa konkursowe.