Oświetlenie z sensorem ruchu

Oświetlenie z sensorem ruchu

Opublikowany

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.

Panel oświetleniowy LED z bezdotykowym włącznikiem w formie sensora ruchu, o długości 45 centymetrów, z neutralną barwą światła i zasilaczem w komplecie od Activejet, to świetne rozwiązanie do kuchni. Każdy z pewnością miał taką sytuację, że w trakcie gotowania lub innych czynności kuchennych, za oknem zrobiło się ciemno. Wówczas wystarczy skorzystanie z sensora ruchu, aby panel oświetleniowy idealnie doświetlił blat roboczy i to bez konieczności używania włącznika brudnymi rękoma. Prawda, że jest to funkcjonalne? Panel doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła, jest bardzo płaski, a więc niemal niewidoczny, trwały i energooszczędny. Niestraszne mu są wszelkie kuchenne opary, czy ewentualna wilgoć. Jeżeli jednak twoja kuchnia jest mniejsza i zależy ci na bardzo delikatnym produkcie, w tej roli sprawdzi się oświetlenie punktowe/podszafkowe LED z sensorem ruchu marki Activejet. Atutem jest jego niewielka wielkość, pozwalająca na idealne podczepienie go pod górnymi szafkami w kuchni.  Neutralna barwa światła nie wpłynie na percepcje potraw, a zasilacz w komplecie jest wygodnym rozwiązaniem. Czujnik ruchu zapali światło zawsze wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Długie, wąskie panele LED z czujnikiem ruchu to także produkt marki Activejet. Posiadają one podobne zalety do produktów przedstawionych powyżej, dzięki czemu z całości można tworzyć naprawdę ciekawe rozwiązania i kompozycje. Panele LED wykrywające ruch sprawdzą się w domowej biblioteczce, aby znaleźć książkę albo na regale w domowym biurze, ułatwiając przeglądanie dokumentów. A może masz jakieś hobby wymagającego dokładnego oświetlenia, na przykład lubisz szyć, majsterkować lub robić samodzielnie biżuterię? Przyczep panel do szafki nad biurkiem, aby mieć idealne światło zawsze wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Drobne oświetlenie punktowe LED z sensorem ruchu świetnie sprawdzi się u dołu szafek kuchennych, doświetlając podłogę. Można ich użyć także w korytarzu lub przy schodach. Są one wyposażone w zasilacz, a sam ich montaż jest bardzo prosty. Czujnik ruchu pomoże na przykład poruszać się po domowych ciągach komunikacyjnych – nie musisz sięgać do włącznika, kiedy niesiesz kubek z herbatą. Nawet jeżeli ci się śpieszy, twój dom będzie precyzyjnie doświetlony i bezpieczny dla wszystkich.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Wskazówki do konkursu

Poniżej przedstawiamy wskazówki, dzięki którym odnajdziecie słowa konkursowe.