Jak podświetlić ramę łóżka taśmą LED krok po kroku?

Jak podświetlić ramę łóżka taśmą LED krok po kroku?

Opublikowany

Wydaje Ci się, że podświetlenie ramy łóżka przy pomocy taśmy LED to trudne zadanie? Udowodnimy, że jest to naprawdę proste rozwiązanie, które w krótkim czasie jest w stanie stworzyć świetny efekt. Wystarczy zaledwie kilka podstawowych przedmiotów, w tym oczywiście taśma LED od Activejet, która jest już wyposażona we wszystkie niezbędne elementy. Od razu więc dokonaj jej zakupu.

Twoja sypialnia jest raczej standardowa: zależy ci w niej na przytulnej atmosferze i delikatnej dekoracji? W takim razie jednokolorowa taśma LED będzie idealnym wyborem. Masz możliwość skorzystania z produktu w tonacji ciepłej (na przykład AJE-180L3528WWI) lub zimnej (na przykład AJE-180L3528WCI), zależnie od preferencji. Produkty zabezpieczone przed wilgocią będzie łatwo utrzymać w czystości, bo nawet przetarcie ich z kurzu wilgotną szmatką nie będzie sprawiało problemów.

Sam montaż zestawu jest banalnie wręcz prosty, chociaż przyda się pomoc drugiej osoby. Taśmę LED po prostu przykleja się przy pomocy specjalnego paska samoprzylepnego i delikatnie dociska, aby taśma trzymała się w konkretnej pozycji. Wybór miejsca jest także kwestią indywidualną, zależy również od konstrukcji łóżka. Można to zrobić od spodu albo na tylnej ściance od wezgłowia. Najlepiej wyglądają diody oświetlające podłogę albo ścianę. Zasilacz jest w zestawie, wystarczy go w standardowy sposób podłączyć do gniazdka, aby od razu cieszyć się świetlną kompozycją.

Istnieje także możliwość montażu taśmy LED przy wykorzystaniu specjalnych profili do kupienia w sklepach. Dają one mleczną osłonkę, co tworzy jeszcze bardziej nastrojowy klimat oraz jest oczywiście zabezpieczeniem dla taśmy. Jednakże absolutnie nie jest to konieczne, wykorzystanie samej taśmy LED jest wystarczające i daje świetny efekt wizualny, bez dodatkowych komplikacji.

Elegancka świetlna łuna to dobra alternatywa dla świeczek zapalanych w sypialni. Przede wszystkim taka inwestycja zwraca się bardzo szybko, jest zdecydowanie bezpieczna i po prostu dobrze wygląda. Diody LED mają wieloletnią żywotność, a po jej zakończeniu, taśmę łatwo jest wymienić na nowy produkt. Bez brudu, wiercenia i problemów. Taśma LED nagrzewa się w bardzo minimalnym stopniu, nie stwarza więc ryzyka pożaru, czy oparzenia się.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Oświetlenie z sensorem ruchu

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.