Jak podświetlić ramę łóżka taśmą LED krok po kroku?

Jak podświetlić ramę łóżka taśmą LED krok po kroku?

Opublikowany

Wydaje Ci się, że podświetlenie ramy łóżka przy pomocy taśmy LED to trudne zadanie? Udowodnimy, że jest to naprawdę proste rozwiązanie, które w krótkim czasie jest w stanie stworzyć świetny efekt. Wystarczy zaledwie kilka podstawowych przedmiotów, w tym oczywiście taśma LED od Activejet, która jest już wyposażona we wszystkie niezbędne elementy. Od razu więc dokonaj jej zakupu.

Twoja sypialnia jest raczej standardowa: zależy ci w niej na przytulnej atmosferze i delikatnej dekoracji? W takim razie jednokolorowa taśma LED będzie idealnym wyborem. Masz możliwość skorzystania z produktu w tonacji ciepłej (na przykład AJE-180L3528WWI) lub zimnej (na przykład AJE-180L3528WCI), zależnie od preferencji. Produkty zabezpieczone przed wilgocią będzie łatwo utrzymać w czystości, bo nawet przetarcie ich z kurzu wilgotną szmatką nie będzie sprawiało problemów.

Sam montaż zestawu jest banalnie wręcz prosty, chociaż przyda się pomoc drugiej osoby. Taśmę LED po prostu przykleja się przy pomocy specjalnego paska samoprzylepnego i delikatnie dociska, aby taśma trzymała się w konkretnej pozycji. Wybór miejsca jest także kwestią indywidualną, zależy również od konstrukcji łóżka. Można to zrobić od spodu albo na tylnej ściance od wezgłowia. Najlepiej wyglądają diody oświetlające podłogę albo ścianę. Zasilacz jest w zestawie, wystarczy go w standardowy sposób podłączyć do gniazdka, aby od razu cieszyć się świetlną kompozycją.

Istnieje także możliwość montażu taśmy LED przy wykorzystaniu specjalnych profili do kupienia w sklepach. Dają one mleczną osłonkę, co tworzy jeszcze bardziej nastrojowy klimat oraz jest oczywiście zabezpieczeniem dla taśmy. Jednakże absolutnie nie jest to konieczne, wykorzystanie samej taśmy LED jest wystarczające i daje świetny efekt wizualny, bez dodatkowych komplikacji.

Elegancka świetlna łuna to dobra alternatywa dla świeczek zapalanych w sypialni. Przede wszystkim taka inwestycja zwraca się bardzo szybko, jest zdecydowanie bezpieczna i po prostu dobrze wygląda. Diody LED mają wieloletnią żywotność, a po jej zakończeniu, taśmę łatwo jest wymienić na nowy produkt. Bez brudu, wiercenia i problemów. Taśma LED nagrzewa się w bardzo minimalnym stopniu, nie stwarza więc ryzyka pożaru, czy oparzenia się.

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Kinkiety dla wielbicieli czytania

temu

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.

Oświetlenie z sensorem ruchu

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.