Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

Opublikowany

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.

Najbardziej popularnym pomysłem na zewnętrzną ozdobę domu jest wykorzystanie łańcucha światełek i przystrojenie nim roślin. Szczególnie duże iglaki w takiej odsłonie wyglądają bajkowo. Na szczęście w asortymencie produktów Activejet znajdziesz szeroki wybór różnych łańcuchów. Do wyboru są modele w barwie ciepłej (AJE-Chain200/13m/WW/White) oraz zimnej (AJE-Chain200/13m/CW/White), a także modele multikolor (AJE-Chain100/10m/RGB/White). Dzięki temu, co roku możesz wymyślać nowe pomysły na przystrojenie swojego ogrodu. Te same lampki mogą być także wykorzystane na balkonie w bloku. Wystarczy, że posiadasz na nim jakąś roślinkę, poręcz dookoła której można oplątać sznur albo na przykład… całoroczne meble balkonowe wykonane z metalu. Taka kompozycja z pewnością przyciągnie spojrzenia sąsiadów i przechodniów, a do tego będzie ładnie prezentowała się z domowych okien.

Wystarczy, że przygotujesz metalowy stelaż w określonym kształcie, na przykład bałwana, żeby samodzielnie stworzyć ciekawą dekorację za ułamek jej ceny sklepowej. Wybierz nieco grubszy drut, dookoła którego opleciesz lampki. Tak przygotowana dekoracja może stać na ziemi, można ją również z łatwością powiesić na elewacji budynku, przy wykorzystaniu kilku gwoździ.

Bardzo podobają ci się świetlne kompozycje? W takim razie stwórz przed swoim domem prawdziwą świetlną kaskadę. W tym celu przyda się kurtyna złożona z 200 maleńkich żaróweczek z diodami LED. Model AJE-Curt200/2,3m/WW/Blink/White świetnie nadaje się do użytkowania na zewnątrz. Przy pomocy drabiny, kilku gwoździ, haczyków, a nawet specjalnej taśmy, można ją z powodzeniem podwiesić na elewacji budynku.

Wyczaruj gwiazdkowy klimat także na zewnątrz swojego domu! Sprawdź i przekonaj się, że dzięki kilku prostym sztuczkom, okres świąteczny będzie naprawdę wyjątkowy, a przystrojony dom już od furtki będzie zapraszał do przekroczenia jego progu.

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Kinkiety dla wielbicieli czytania

temu

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.

Drukowanie bezprzewodowe

Współcześnie dąży się przede wszystkim do wygody. Nic więc dziwnego, że drukowanie bezprzewodowe, bez kabli i bez kłopotu, jest tak popularne. W celu korzystania z tego dobrodziejstwa można albo kupić drukarkę, która obsługuje połączenie z siecią WiFi, dzięki czemu pozwala na zdalne drukowanie, albo skorzystać z programów, które chociaż w części to umożliwiają. Dzięki nim istnieje możliwość udostępnienia drukarki po sieci WiFi.