Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

Opublikowany

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.

Najbardziej popularnym pomysłem na zewnętrzną ozdobę domu jest wykorzystanie łańcucha światełek i przystrojenie nim roślin. Szczególnie duże iglaki w takiej odsłonie wyglądają bajkowo. Na szczęście w asortymencie produktów Activejet znajdziesz szeroki wybór różnych łańcuchów. Do wyboru są modele w barwie ciepłej (AJE-Chain200/13m/WW/White) oraz zimnej (AJE-Chain200/13m/CW/White), a także modele multikolor (AJE-Chain100/10m/RGB/White). Dzięki temu, co roku możesz wymyślać nowe pomysły na przystrojenie swojego ogrodu. Te same lampki mogą być także wykorzystane na balkonie w bloku. Wystarczy, że posiadasz na nim jakąś roślinkę, poręcz dookoła której można oplątać sznur albo na przykład… całoroczne meble balkonowe wykonane z metalu. Taka kompozycja z pewnością przyciągnie spojrzenia sąsiadów i przechodniów, a do tego będzie ładnie prezentowała się z domowych okien.

Wystarczy, że przygotujesz metalowy stelaż w określonym kształcie, na przykład bałwana, żeby samodzielnie stworzyć ciekawą dekorację za ułamek jej ceny sklepowej. Wybierz nieco grubszy drut, dookoła którego opleciesz lampki. Tak przygotowana dekoracja może stać na ziemi, można ją również z łatwością powiesić na elewacji budynku, przy wykorzystaniu kilku gwoździ.

Bardzo podobają ci się świetlne kompozycje? W takim razie stwórz przed swoim domem prawdziwą świetlną kaskadę. W tym celu przyda się kurtyna złożona z 200 maleńkich żaróweczek z diodami LED. Model AJE-Curt200/2,3m/WW/Blink/White świetnie nadaje się do użytkowania na zewnątrz. Przy pomocy drabiny, kilku gwoździ, haczyków, a nawet specjalnej taśmy, można ją z powodzeniem podwiesić na elewacji budynku.

Wyczaruj gwiazdkowy klimat także na zewnątrz swojego domu! Sprawdź i przekonaj się, że dzięki kilku prostym sztuczkom, okres świąteczny będzie naprawdę wyjątkowy, a przystrojony dom już od furtki będzie zapraszał do przekroczenia jego progu.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.