Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Opublikowany

Szukasz inspirujących pomysłów na świąteczne dekoracje do całego domu? Może w tym roku postawisz na ekologiczne światło LED pod różnymi postaciami? Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów – może wykorzystasz niektóre z nich? Do ich wykonania niezbędne będą produkty marki Activejet.

Masz w domu dużą ścianę, przy której nic nie stoi? To świetne miejsce do przygotowania świątecznej dekoracji w formie napisu lub wzoru na przykład bałwanka. Wystarczy, że wykorzystasz łańcuch LED, taki jak AJE-Chain200/13m/WW/White. Do ściany możesz go przyczepić za pomocą specjalnych, niebrudzących plastelin do wieszania rysunków. Jeżeli ściana jest wykonana z boazerii, pomiędzy łączenia listewek możesz także podczepić pinezki. Innym pomysłem jest wykonanie z drutu stelażu do świetlnej ozdoby. Podobnie zadziała świetlna kaskada ze specjalnych lampek LED. To szczególnie atrakcyjne, jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu, a ty posiadasz dużą, otwartą ścianę.

Masz niską komodę? Świetnie będą ją dekorowały światełka w formie łańcucha ułożonego na jej blacie lub sopli zwisających na jej powierzchni. W podobny sposób można także udekorować kominek w domu, uważając jednocześnie, aby nie przyczepić ich zbyt blisko źródła ognia.

Za pomocą taśmy LED można kreatywnie ozdobić niemal wszystkie meble i dekoracje w domu. Szczególnie dobrze będzie to wyglądało przy wykorzystaniu taśmy do podświetlenia lustra albo ram obrazów. Uzyskany w ten sposób efekt będzie naprawdę dobry. Taśma LED, taka jak model AJE-300L3528WWI, może być wykorzystywana przez cały rok. Jest bardzo elastyczna, z łatwością można jej nadać żądany kształt, a do tego jej przyczepienie jest bardzo proste – wystarczy tylko wykorzystać w tym celu odpowiednią taśmę. Lampki LED, na przykład sople, z powodzeniem można powiesić na choince, aby uzyskać niesamowity efekt jednolitej linii świetlnej. Dodatkowo oświetlenie sezonowe Activejet może być wykorzystywane również na zewnętrz domu, a do tego jest dostępne w wielości kolorów, a także barwie białej ciepłej lub zimnej, aby jeszcze lepiej dopasować się do twojego wnętrza. Trwałe lampki posłużą ci przez kilka sezonów, są także energooszczędne, więc nie przysłużą się do wzrostu rachunków za prąd.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.