Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Opublikowany

Szukasz inspirujących pomysłów na świąteczne dekoracje do całego domu? Może w tym roku postawisz na ekologiczne światło LED pod różnymi postaciami? Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów – może wykorzystasz niektóre z nich? Do ich wykonania niezbędne będą produkty marki Activejet.

Masz w domu dużą ścianę, przy której nic nie stoi? To świetne miejsce do przygotowania świątecznej dekoracji w formie napisu lub wzoru na przykład bałwanka. Wystarczy, że wykorzystasz łańcuch LED, taki jak AJE-Chain200/13m/WW/White. Do ściany możesz go przyczepić za pomocą specjalnych, niebrudzących plastelin do wieszania rysunków. Jeżeli ściana jest wykonana z boazerii, pomiędzy łączenia listewek możesz także podczepić pinezki. Innym pomysłem jest wykonanie z drutu stelażu do świetlnej ozdoby. Podobnie zadziała świetlna kaskada ze specjalnych lampek LED. To szczególnie atrakcyjne, jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu, a ty posiadasz dużą, otwartą ścianę.

Masz niską komodę? Świetnie będą ją dekorowały światełka w formie łańcucha ułożonego na jej blacie lub sopli zwisających na jej powierzchni. W podobny sposób można także udekorować kominek w domu, uważając jednocześnie, aby nie przyczepić ich zbyt blisko źródła ognia.

Za pomocą taśmy LED można kreatywnie ozdobić niemal wszystkie meble i dekoracje w domu. Szczególnie dobrze będzie to wyglądało przy wykorzystaniu taśmy do podświetlenia lustra albo ram obrazów. Uzyskany w ten sposób efekt będzie naprawdę dobry. Taśma LED, taka jak model AJE-300L3528WWI, może być wykorzystywana przez cały rok. Jest bardzo elastyczna, z łatwością można jej nadać żądany kształt, a do tego jej przyczepienie jest bardzo proste – wystarczy tylko wykorzystać w tym celu odpowiednią taśmę. Lampki LED, na przykład sople, z powodzeniem można powiesić na choince, aby uzyskać niesamowity efekt jednolitej linii świetlnej. Dodatkowo oświetlenie sezonowe Activejet może być wykorzystywane również na zewnętrz domu, a do tego jest dostępne w wielości kolorów, a także barwie białej ciepłej lub zimnej, aby jeszcze lepiej dopasować się do twojego wnętrza. Trwałe lampki posłużą ci przez kilka sezonów, są także energooszczędne, więc nie przysłużą się do wzrostu rachunków za prąd.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.