Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Opublikowany

Szukasz inspirujących pomysłów na świąteczne dekoracje do całego domu? Może w tym roku postawisz na ekologiczne światło LED pod różnymi postaciami? Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów – może wykorzystasz niektóre z nich? Do ich wykonania niezbędne będą produkty marki Activejet.

Masz w domu dużą ścianę, przy której nic nie stoi? To świetne miejsce do przygotowania świątecznej dekoracji w formie napisu lub wzoru na przykład bałwanka. Wystarczy, że wykorzystasz łańcuch LED, taki jak AJE-Chain200/13m/WW/White. Do ściany możesz go przyczepić za pomocą specjalnych, niebrudzących plastelin do wieszania rysunków. Jeżeli ściana jest wykonana z boazerii, pomiędzy łączenia listewek możesz także podczepić pinezki. Innym pomysłem jest wykonanie z drutu stelażu do świetlnej ozdoby. Podobnie zadziała świetlna kaskada ze specjalnych lampek LED. To szczególnie atrakcyjne, jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu, a ty posiadasz dużą, otwartą ścianę.

Masz niską komodę? Świetnie będą ją dekorowały światełka w formie łańcucha ułożonego na jej blacie lub sopli zwisających na jej powierzchni. W podobny sposób można także udekorować kominek w domu, uważając jednocześnie, aby nie przyczepić ich zbyt blisko źródła ognia.

Za pomocą taśmy LED można kreatywnie ozdobić niemal wszystkie meble i dekoracje w domu. Szczególnie dobrze będzie to wyglądało przy wykorzystaniu taśmy do podświetlenia lustra albo ram obrazów. Uzyskany w ten sposób efekt będzie naprawdę dobry. Taśma LED, taka jak model AJE-300L3528WWI, może być wykorzystywana przez cały rok. Jest bardzo elastyczna, z łatwością można jej nadać żądany kształt, a do tego jej przyczepienie jest bardzo proste – wystarczy tylko wykorzystać w tym celu odpowiednią taśmę. Lampki LED, na przykład sople, z powodzeniem można powiesić na choince, aby uzyskać niesamowity efekt jednolitej linii świetlnej. Dodatkowo oświetlenie sezonowe Activejet może być wykorzystywane również na zewnętrz domu, a do tego jest dostępne w wielości kolorów, a także barwie białej ciepłej lub zimnej, aby jeszcze lepiej dopasować się do twojego wnętrza. Trwałe lampki posłużą ci przez kilka sezonów, są także energooszczędne, więc nie przysłużą się do wzrostu rachunków za prąd.

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Kinkiety dla wielbicieli czytania

temu

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.