Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Opublikowany

Szukasz inspirujących pomysłów na świąteczne dekoracje do całego domu? Może w tym roku postawisz na ekologiczne światło LED pod różnymi postaciami? Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów – może wykorzystasz niektóre z nich? Do ich wykonania niezbędne będą produkty marki Activejet.

Masz w domu dużą ścianę, przy której nic nie stoi? To świetne miejsce do przygotowania świątecznej dekoracji w formie napisu lub wzoru na przykład bałwanka. Wystarczy, że wykorzystasz łańcuch LED, taki jak AJE-Chain200/13m/WW/White. Do ściany możesz go przyczepić za pomocą specjalnych, niebrudzących plastelin do wieszania rysunków. Jeżeli ściana jest wykonana z boazerii, pomiędzy łączenia listewek możesz także podczepić pinezki. Innym pomysłem jest wykonanie z drutu stelażu do świetlnej ozdoby. Podobnie zadziała świetlna kaskada ze specjalnych lampek LED. To szczególnie atrakcyjne, jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu, a ty posiadasz dużą, otwartą ścianę.

Masz niską komodę? Świetnie będą ją dekorowały światełka w formie łańcucha ułożonego na jej blacie lub sopli zwisających na jej powierzchni. W podobny sposób można także udekorować kominek w domu, uważając jednocześnie, aby nie przyczepić ich zbyt blisko źródła ognia.

Za pomocą taśmy LED można kreatywnie ozdobić niemal wszystkie meble i dekoracje w domu. Szczególnie dobrze będzie to wyglądało przy wykorzystaniu taśmy do podświetlenia lustra albo ram obrazów. Uzyskany w ten sposób efekt będzie naprawdę dobry. Taśma LED, taka jak model AJE-300L3528WWI, może być wykorzystywana przez cały rok. Jest bardzo elastyczna, z łatwością można jej nadać żądany kształt, a do tego jej przyczepienie jest bardzo proste – wystarczy tylko wykorzystać w tym celu odpowiednią taśmę. Lampki LED, na przykład sople, z powodzeniem można powiesić na choince, aby uzyskać niesamowity efekt jednolitej linii świetlnej. Dodatkowo oświetlenie sezonowe Activejet może być wykorzystywane również na zewnętrz domu, a do tego jest dostępne w wielości kolorów, a także barwie białej ciepłej lub zimnej, aby jeszcze lepiej dopasować się do twojego wnętrza. Trwałe lampki posłużą ci przez kilka sezonów, są także energooszczędne, więc nie przysłużą się do wzrostu rachunków za prąd.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.