Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Coraz bliżej święta - dekoracje oświetleniowe dla całego domu

Opublikowany

Szukasz inspirujących pomysłów na świąteczne dekoracje do całego domu? Może w tym roku postawisz na ekologiczne światło LED pod różnymi postaciami? Przygotowaliśmy kilka inspirujących pomysłów – może wykorzystasz niektóre z nich? Do ich wykonania niezbędne będą produkty marki Activejet.

Masz w domu dużą ścianę, przy której nic nie stoi? To świetne miejsce do przygotowania świątecznej dekoracji w formie napisu lub wzoru na przykład bałwanka. Wystarczy, że wykorzystasz łańcuch LED, taki jak AJE-Chain200/13m/WW/White. Do ściany możesz go przyczepić za pomocą specjalnych, niebrudzących plastelin do wieszania rysunków. Jeżeli ściana jest wykonana z boazerii, pomiędzy łączenia listewek możesz także podczepić pinezki. Innym pomysłem jest wykonanie z drutu stelażu do świetlnej ozdoby. Podobnie zadziała świetlna kaskada ze specjalnych lampek LED. To szczególnie atrakcyjne, jeżeli twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu, a ty posiadasz dużą, otwartą ścianę.

Masz niską komodę? Świetnie będą ją dekorowały światełka w formie łańcucha ułożonego na jej blacie lub sopli zwisających na jej powierzchni. W podobny sposób można także udekorować kominek w domu, uważając jednocześnie, aby nie przyczepić ich zbyt blisko źródła ognia.

Za pomocą taśmy LED można kreatywnie ozdobić niemal wszystkie meble i dekoracje w domu. Szczególnie dobrze będzie to wyglądało przy wykorzystaniu taśmy do podświetlenia lustra albo ram obrazów. Uzyskany w ten sposób efekt będzie naprawdę dobry. Taśma LED, taka jak model AJE-300L3528WWI, może być wykorzystywana przez cały rok. Jest bardzo elastyczna, z łatwością można jej nadać żądany kształt, a do tego jej przyczepienie jest bardzo proste – wystarczy tylko wykorzystać w tym celu odpowiednią taśmę. Lampki LED, na przykład sople, z powodzeniem można powiesić na choince, aby uzyskać niesamowity efekt jednolitej linii świetlnej. Dodatkowo oświetlenie sezonowe Activejet może być wykorzystywane również na zewnętrz domu, a do tego jest dostępne w wielości kolorów, a także barwie białej ciepłej lub zimnej, aby jeszcze lepiej dopasować się do twojego wnętrza. Trwałe lampki posłużą ci przez kilka sezonów, są także energooszczędne, więc nie przysłużą się do wzrostu rachunków za prąd.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Oświetlenie z sensorem ruchu

temu

Są takie miejsca w każdym domu, gdzie przydaje się światło zapalające się automatycznie, po wyczuciu ruchu. Poprawia to nie tylko komfort korzystania z nieruchomości, ale także zwiększa bezpieczeństwo. Sensor ruchu to naprawdę sprawdzone rozwiązanie, jeżeli tylko zamontuje się go w odpowiednich miejscach.
Jak podświetlić ramę łóżka taśmą LED krok po kroku?

temu

Wydaje Ci się, że podświetlenie ramy łóżka przy pomocy taśmy LED to trudne zadanie? Udowodnimy, że jest to naprawdę proste rozwiązanie, które w krótkim czasie jest w stanie stworzyć świetny efekt. Wystarczy zaledwie kilka podstawowych przedmiotów, w tym oczywiście taśma LED od Activejet, która jest już wyposażona we wszystkie niezbędne elementy. Od razu więc dokonaj jej zakupu.
Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

temu

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.
Kreatywne oświetlenie piętrowego łóżka

temu

Piętrowe łóżko to niejednokrotnie jedyne rozwiązanie do małej przestrzeni pokoju dziecięcego. Aby ten duży ze swojej natury, a przy tym dość toporny mebel, nie zagracał pomieszczenia, można go oswoić na kilka sposobów. Podstawową rolę spełnia efektowne oświetlenie, które można wyczarować dzięki energooszczędnym produktom Activejet. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów, które być może okażą się dużą inspiracją.

Coraz bliżej święta - zewnętrzne ozdoby domu

W okresie świąt Bożego Narodzenia nie tylko wnętrza nabierają świątecznego sznytu. Wielu właścicieli domów dba także o piękne oświetlenie swojej posesji. Sprawdź, jakie pomysły możesz wcielić w życie, wykorzystując w tym celu niezawodne oświetlenie Activejet, które można użytkować także na zewnątrz.