Najlepsze oświetlenie w różnych porach dnia

Najlepsze oświetlenie w różnych porach dnia

Opublikowany

Każda pora dnia wymaga nieco innego oświetlenia. Diody LED idealnie sprawdzą się w tej roli. Konkretny produkt jest bowiem łatwo dopasować do swoich wymagań pod względem koloru oświetlenia oraz jego intensywności.

Oświetlenie LED, które sprawdzi się wieczorem

Lampy wiszące to element, który wykorzystuje się najczęściej. Już w momencie, kiedy na zewnątrz domu zaczyna się chociaż delikatnie ściemniać, wiele osób sięga właśnie po centralnie wiszące lampy, aby rozjaśnić swoją przestrzeń życiową. Idealnie sprawdzą się w tej roli lampy LED, ponieważ są one energooszczędne. Przykładem jest na przykład lampa Sinope, która emituje nie tylko przyjazne światło idealne wieczorem, ale także jest prawdziwą dekoracją pomieszczenia.

Listwy LED nocą sprawdzą się nie tylko jako element dekoracyjny, ale także jako jeden z przykładów światła tworzącego nastrój pomieszczenia. Lampa podszafkowa LED, taka jak model AJE-CAB3, to wygodne uzupełnienie mebli i architektury domu. Można jej użyć na przykład w celu doświetlenia blatu kuchennego. Dzięki temu obszar pracy będzie doskonale widoczny, nawet w nocy. To wygodne rozwiązanie dla osób, które często wracają późno do domu.

Lampy LED przez cały dzień

Lampy biurkowe LED przydadzą się nie tylko w nocy, ale także za dnia. Podczas pisania, rysowania lub korzystania z komputera, należy na pole pracy nakierować dość intensywne światło, które sprawi, że wzrok nie będzie się męczył. Modele takie jak Luna lub Orion od Activejet sprawdzą się w tym celu perfekcyjnie, ponieważ ich ustawienie dopasować można do swoich potrzeb.

Lampy stojące to także ten rodzaj oświetlenia, które stosuje się także w trakcie popołudniowej szarówki jesienią i zimą. Stanowią doskonałe oświetlenie funkcyjne w sypialni, a także świetnie uzupełniają one wystrój salonu, by wydobyć urodę jego dekoracji. Lampa, taka jak Helike 2, już sama w sobie stanowi bardzo niesztampową, ciekawą dekorację, która przyciągnie do siebie spojrzenia.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kreatywne oświetlenie piętrowego łóżka

temu

Piętrowe łóżko to niejednokrotnie jedyne rozwiązanie do małej przestrzeni pokoju dziecięcego. Aby ten duży ze swojej natury, a przy tym dość toporny mebel, nie zagracał pomieszczenia, można go oswoić na kilka sposobów. Podstawową rolę spełnia efektowne oświetlenie, które można wyczarować dzięki energooszczędnym produktom Activejet. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów, które być może okażą się dużą inspiracją.
Trendy kolorystyczne na 2018 rok

temu

Istnieje kilka organizacji, firm, producentów i instytutów, które rok w rok debatują nad trendami na zbliżający się sezon. Rok w rok także wybierany jest dominujący i odzwierciedlający te trendy kolor. W 2017 królowała zieleń - zarówno na ścianach, jak i w formie ożywionej i nieożywionej. Jesteście ciekawi, jakim kolorem będziemy cieszyć się w przyszłym roku?
Oświetlenie pokoju małego mistrza

temu

Twoje dziecko dorasta i rozpoczyna swoją przygodę z edukacją? W takim razie wiesz, jak ważne jest przygotowanie dla niego odpowiedniego kącika do pracy i nauki. Po wybraniu odpowiednich mebli, kolejnym krokiem jest zadbanie o oświetlenie. W końcu lampa biurkowa o odpowiedniej mocy odciąża wzrok i pozwala lepiej skupić się na nauce.
Wpływ barwy i natężenia światła na samopoczucie

temu

Czy wiesz, że światło ma kluczowy wpływ na to, jak czujesz się w danym momencie? Jesień i zima to ten czas w roku, kiedy mniej jest naturalnego światła, a to może wywoływać nawet stany depresyjne. Z pewnością powoduje to, że ludzie stają się bardziej senni, apatyczni, mają mniej energii, a co za tym idzie – z mniejszą efektywnością wykonują swoje codzienne zadania. Aby temu zaradzić warto odpowiednio dobrać oświetlenie w swoim domu i miejscu pracy.

10 sposobów na obniżenie kosztów wydruku w biurze

Dziś każde biuro jest wyposażone w przynajmniej jedną drukarkę atramentową lub laserową i olbrzymią ilość zadrukowanego papieru. To spore koszty na przestrzeni lat, a więc wszelkie sposoby na ich obniżenie chociaż o kilka procent, są bardzo istotne.