Oświetlenie pokoju małego mistrza

Oświetlenie pokoju małego mistrza

Opublikowany

Twoje dziecko dorasta i rozpoczyna swoją przygodę z edukacją? W takim razie wiesz, jak ważne jest przygotowanie dla niego odpowiedniego kącika do pracy i nauki. Po wybraniu odpowiednich mebli, kolejnym krokiem jest zadbanie o oświetlenie. W końcu lampa biurkowa o odpowiedniej mocy odciąża wzrok i pozwala lepiej skupić się na nauce.

 Lampa biurkowa LED

Wybór lampy LED, która stanie na biurku, ma wiele zalet. Przede wszystkim jej światło jest dość intensywne i skoncentrowane. Co za tym idzie – tworzy perfekcyjny obszar objęty światłem, przy którym wzrok się nie męczy. Produkty takie jak lampa Luna mają ruchome ramię, a więc dopasować można je do swoich bieżących potrzeb. A może twoje dziecko jest fanem kolorów i fantastycznych efektów świetlnych? W takim razie wybór modelu Rainbow jest wprost idealnie skierowany do jego potrzeb. Lekką lampkę łatwo jest przestawić i podłączyć w innym miejscu, na przykład kiedy dziecko zechce poczytać książkę leżąc już w łóżku albo po prostu boi się ono ciemności i chce mieć niedaleko dostęp delikatnego, sprzyjającego dobrym snom, światła. Diody LED nie nagrzewają się, dlatego są bardzo bezpieczne także dla młodszych dzieci, które jeszcze nie potrafią wdrożyć w życie zasad bezpieczeństwa. To wygodne, kompatybilne i mobilne rozwiązanie.

Zdrowa nauka i zabawa

Ale oczywiście nie tylko nauką przedszkolak i uczeń szkoły podstawowej żyje. Dobierając światło do jego pokoju, zadbaj również o ogólne światło, które doskonale rozświetli pokój w trakcie zabawy. W tym celu dobrze jest wykorzystać kolorowe lampki z energooszczędnymi żarówkami LED. W końcu w pokoju malucha światło pali się przez wiele godzin. Innym pomysłem jest wykorzystanie kinkietów ściennych. To właśnie one sprawiają, że w pokoju panuje przyjazny nastrój. Dodatkowo, jeżeli są one zamontowane dość wysoko, to dziecko nie będzie miało do nich dostępu, a więc także mniej pokus do wszelkich harców. Oświetlenie pokoju małego mistrza przede wszystkim powinno się opierać na chęci zapewnienia mu bezpieczeństwa, a także na trosce o zdrowie jego oczu. Dlatego odpowiednio doświetlone powinny być przede wszystkim miejsca przeznaczone do zabawy i przechowywania zabawek, a także biurko, które służy do nauki i rozwijanie swoich zainteresowań.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Sposoby na przedłużenie lata – dekoracje z wykorzystaniem zdjęć z wakacji

Schyłek lata to najmniej przyjemny odcinek roku.  Kończą się wakacje, a co za tym idzie, mija okres wysokich temperatur i wyjazdów. W zamian pojawia się obowiązek powrotu do codzienności i jesiennych szarówek. Istnieje jednak prosty sposób na zatrzymanie letniego nastroju na dłużej. W tym celu najlepiej jest wykorzystać zdjęcia z wakacji.