Zintegrowane źródła światła

Zintegrowane źródła światła

Opublikowany

Lubisz zmiany w aranżacji swojego domu? Rozwiązaniem idealnym dla ciebie są zintegrowane źródła światła.

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Najprościej wyjaśnić to na przykładzie kinkietów marki Activejet. Nie posiadają one osobnej żarówki, którą trzeba wymienić. Diody LED znajdują się już w środku lampy. Dokonując zakupu, kupuje się cały komplet, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania.

To naprawdę dobra opcja dla osób, które lubią raz na kilka lat dokonywać zmian w aranżacji swojego domu. Kinkiet bowiem wymienia się w całości po wypaleniu diod. W zależności od intensywności jego użytkowania, może się to stać po około pięciu latach. To doskonały pretekst do kupienia nowego oświetlenia, a tym samym do przeprowadzenia aranżacyjnych zmian w swoich wnętrzach. Jeżeli lubisz podążać za modą i nie cierpisz starych przedmiotów trzymanych w domu z sentymentu, zintegrowane źródła światła to rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb. Zmiana stylistyki pomieszczenia jeszcze nigdy nie była aż tak prosta.

Zintegrowane źródła światła to gratka dla architektów wnętrz oraz projektantów. Zupełnie inne przeznaczenie oprawki takiej lampy pozwala na tworzenie bardzo ciekawych ich projektów. Kinkiety w ofercie Activejet z pewnością idą z duchem czasu i można je dopasować do wnętrz utrzymanych w szerokiej gamie stylów. To czysty estetyzm, forma, która jednocześnie jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Czy może być coś lepszego?

Zintegrowane źródła światła LED to także szansa na tworzenie ciekawych form świetlnych. W końcu w tym przypadku diody umieszczone są na całej powierzchni oprawki. Dzięki temu emitowane światło zdecydowanie dopasowuje się do kształtu lampy. Eliptyczne, okrągłe, w formie półksiężyca – na jaką figurę masz ochotę dzisiaj?

Zintegrowane źródła światła to same korzyści. Przede wszystkim po zakupie nie trzeba się już martwić o dopasowanie odpowiedniej żarówki i ponosić jej kosztów. Tu wszystko jest już w komplecie. Lekka lampa jest łatwa do przymocowania na ścianie lub w innym miejscu. Dlatego jej wymiana za kilka lat nie przysporzy żadnych trudności. A efekty wyboru widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dobrać barwę światła do rodzaju pomieszczenia – kuchnia

temu

Kuchnia jest miejscem pracy, ale także wypoczynku w gronie rodzinnym. Dobór praktycznego oświetlenia ma w tym przypadku bardzo duże znaczenie - można dzięki niemu na przykład wyodrębnić strefy.
Jak oświetlić kuchnię połączoną z jadalnią?

temu

Kuchnia połączona z jadalnią to spore wyzwanie - trzeba przemyśleć dobór wszystkich mebli i dodatków, ale najważniejszą kwestią pozostaje ta dotycząca doboru odpowiedniego oświetlenia.
Kinkiety Mero - funkcjonalny i zaskakujący!

temu

Activejet Mero to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, ale także w zaciszu domowym. Jego forma podłużnej listwy w kolorze srebrnym, umożliwia tworzenie swoich własnych kompozycji. Przedstawiamy pomysły na dwie nietypowe ozdoby, do których wykonania warto skorzystać z kinkietów z serii Mero.
Monochromatyczna łazienka

temu

Lubisz prostotę? W takim razie idealnym wyborem dla ciebie będzie monochromatyczna łazienka. Jej projekt bazuje na użyciu tylko jednego koloru, najczęściej bieli, i ograniczeniu do minimum innych barw. W łazience nie zawsze da się je zupełnie wyeliminować, na skutek na przykład obecności opakowań z kosmetykami, ale można zdecydowanie je nieco ukryć.

Właściwy toner do konkretnych potrzeb – przegląd produktów

Toner i jego zamiennik wybiera się w zależności od konkretnego typu i modelu drukarki. Nie można się pomylić w tym zakresie, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo nawet uszkodzenia drukarki, nie mówiąc już o tym, że kartridż po prostu nie będzie pasował. Marka Activejet na swojej stronie internetowej udostępnia prostą wyszukiwarkę, która pozwala na dobranie wysokiej jakości zamiennika, zgodnego z naszymi potrzebami.