Zintegrowane źródła światła

Zintegrowane źródła światła

Opublikowany

Lubisz zmiany w aranżacji swojego domu? Rozwiązaniem idealnym dla ciebie są zintegrowane źródła światła.

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Najprościej wyjaśnić to na przykładzie kinkietów marki Activejet. Nie posiadają one osobnej żarówki, którą trzeba wymienić. Diody LED znajdują się już w środku lampy. Dokonując zakupu, kupuje się cały komplet, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania.

To naprawdę dobra opcja dla osób, które lubią raz na kilka lat dokonywać zmian w aranżacji swojego domu. Kinkiet bowiem wymienia się w całości po wypaleniu diod. W zależności od intensywności jego użytkowania, może się to stać po około pięciu latach. To doskonały pretekst do kupienia nowego oświetlenia, a tym samym do przeprowadzenia aranżacyjnych zmian w swoich wnętrzach. Jeżeli lubisz podążać za modą i nie cierpisz starych przedmiotów trzymanych w domu z sentymentu, zintegrowane źródła światła to rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb. Zmiana stylistyki pomieszczenia jeszcze nigdy nie była aż tak prosta.

Zintegrowane źródła światła to gratka dla architektów wnętrz oraz projektantów. Zupełnie inne przeznaczenie oprawki takiej lampy pozwala na tworzenie bardzo ciekawych ich projektów. Kinkiety w ofercie Activejet z pewnością idą z duchem czasu i można je dopasować do wnętrz utrzymanych w szerokiej gamie stylów. To czysty estetyzm, forma, która jednocześnie jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Czy może być coś lepszego?

Zintegrowane źródła światła LED to także szansa na tworzenie ciekawych form świetlnych. W końcu w tym przypadku diody umieszczone są na całej powierzchni oprawki. Dzięki temu emitowane światło zdecydowanie dopasowuje się do kształtu lampy. Eliptyczne, okrągłe, w formie półksiężyca – na jaką figurę masz ochotę dzisiaj?

Zintegrowane źródła światła to same korzyści. Przede wszystkim po zakupie nie trzeba się już martwić o dopasowanie odpowiedniej żarówki i ponosić jej kosztów. Tu wszystko jest już w komplecie. Lekka lampa jest łatwa do przymocowania na ścianie lub w innym miejscu. Dlatego jej wymiana za kilka lat nie przysporzy żadnych trudności. A efekty wyboru widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kreatywne oświetlenie piętrowego łóżka

temu

Piętrowe łóżko to niejednokrotnie jedyne rozwiązanie do małej przestrzeni pokoju dziecięcego. Aby ten duży ze swojej natury, a przy tym dość toporny mebel, nie zagracał pomieszczenia, można go oswoić na kilka sposobów. Podstawową rolę spełnia efektowne oświetlenie, które można wyczarować dzięki energooszczędnym produktom Activejet. Przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów, które być może okażą się dużą inspiracją.
Najlepsze oświetlenie w różnych porach dnia

temu

Każda pora dnia wymaga nieco innego oświetlenia. Diody LED idealnie sprawdzą się w tej roli. Konkretny produkt jest bowiem łatwo dopasować do swoich wymagań pod względem koloru oświetlenia oraz jego intensywności.
Trendy kolorystyczne na 2018 rok

temu

Istnieje kilka organizacji, firm, producentów i instytutów, które rok w rok debatują nad trendami na zbliżający się sezon. Rok w rok także wybierany jest dominujący i odzwierciedlający te trendy kolor. W 2017 królowała zieleń - zarówno na ścianach, jak i w formie ożywionej i nieożywionej. Jesteście ciekawi, jakim kolorem będziemy cieszyć się w przyszłym roku?
Oświetlenie pokoju małego mistrza

temu

Twoje dziecko dorasta i rozpoczyna swoją przygodę z edukacją? W takim razie wiesz, jak ważne jest przygotowanie dla niego odpowiedniego kącika do pracy i nauki. Po wybraniu odpowiednich mebli, kolejnym krokiem jest zadbanie o oświetlenie. W końcu lampa biurkowa o odpowiedniej mocy odciąża wzrok i pozwala lepiej skupić się na nauce.

Właściwy toner do konkretnych potrzeb – przegląd produktów

Toner i jego zamiennik wybiera się w zależności od konkretnego typu i modelu drukarki. Nie można się pomylić w tym zakresie, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo nawet uszkodzenia drukarki, nie mówiąc już o tym, że kartridż po prostu nie będzie pasował. Marka Activejet na swojej stronie internetowej udostępnia prostą wyszukiwarkę, która pozwala na dobranie wysokiej jakości zamiennika, zgodnego z naszymi potrzebami.