Zintegrowane źródła światła

Zintegrowane źródła światła

Opublikowany

Lubisz zmiany w aranżacji swojego domu? Rozwiązaniem idealnym dla ciebie są zintegrowane źródła światła.

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Najprościej wyjaśnić to na przykładzie kinkietów marki Activejet. Nie posiadają one osobnej żarówki, którą trzeba wymienić. Diody LED znajdują się już w środku lampy. Dokonując zakupu, kupuje się cały komplet, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania.

To naprawdę dobra opcja dla osób, które lubią raz na kilka lat dokonywać zmian w aranżacji swojego domu. Kinkiet bowiem wymienia się w całości po wypaleniu diod. W zależności od intensywności jego użytkowania, może się to stać po około pięciu latach. To doskonały pretekst do kupienia nowego oświetlenia, a tym samym do przeprowadzenia aranżacyjnych zmian w swoich wnętrzach. Jeżeli lubisz podążać za modą i nie cierpisz starych przedmiotów trzymanych w domu z sentymentu, zintegrowane źródła światła to rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb. Zmiana stylistyki pomieszczenia jeszcze nigdy nie była aż tak prosta.

Zintegrowane źródła światła to gratka dla architektów wnętrz oraz projektantów. Zupełnie inne przeznaczenie oprawki takiej lampy pozwala na tworzenie bardzo ciekawych ich projektów. Kinkiety w ofercie Activejet z pewnością idą z duchem czasu i można je dopasować do wnętrz utrzymanych w szerokiej gamie stylów. To czysty estetyzm, forma, która jednocześnie jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Czy może być coś lepszego?

Zintegrowane źródła światła LED to także szansa na tworzenie ciekawych form świetlnych. W końcu w tym przypadku diody umieszczone są na całej powierzchni oprawki. Dzięki temu emitowane światło zdecydowanie dopasowuje się do kształtu lampy. Eliptyczne, okrągłe, w formie półksiężyca – na jaką figurę masz ochotę dzisiaj?

Zintegrowane źródła światła to same korzyści. Przede wszystkim po zakupie nie trzeba się już martwić o dopasowanie odpowiedniej żarówki i ponosić jej kosztów. Tu wszystko jest już w komplecie. Lekka lampa jest łatwa do przymocowania na ścianie lub w innym miejscu. Dlatego jej wymiana za kilka lat nie przysporzy żadnych trudności. A efekty wyboru widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Sprytne rozwiązania oświetleniowe do kuchni

temu

Kuchnia z pewnością należy do tych miejsc w domu, w których spędza się wyjątkowo dużo czasu. Z troską o jak największą wygodę tych chwil, a także bezpieczeństwo domowników, Activejet stworzył oświetlenie LED na zawias.
Jak oświetlić altanę w sezonie spotkań na dworze?

temu

Wiosna i lato to ten czas w roku, który sprzyja spotykaniom na świeżym powietrzu. Własny ogródek stanowi idealne miejsce do urządzenia grilla i wszelkiego rodzaju przyjęć dla bliskich. Tego typu okazje mają to do siebie, że lubią się przedłużać do wieczora, a nawet nocy. W takim przypadku, aby dobra zabawa mogła trwać jak najdłużej, niezbędne jest odpowiednie oświetlenie ogrodu, altany czy werandy.
Oświetlenie na wieczór panieński

temu

Wieczór panieński to impreza organizowana dla przyszłej panny młodej przez jej świadkową, siostrę albo przyjaciółki. Z natury ma ona mieć bardzo luźny charakter, przepełniona być dobrą zabawą. Na ten szczególny wieczór zaplanować można wiele atrakcji, na przykład wyjście do jakiegoś lokalu. Jednak taka impreza uda się także w formie domówki. Kluczem jest zadbanie o atrakcje, przygotowanie przekąsek i zakup ciekawych gadżetów pozwalających na odmienienie wnętrza.
Sława, reputacja, awans w feng shui – zadbaj o dobre oświetlenie

temu

Feng shui to wiedza starożytnych Chińczyków na temat sposobu planowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. Świat zachodni przeniósł ją na grunt urządzania domu w taki sposób, aby mieszkańcom towarzyszyło jak najwięcej pozytywnych fluidów. Chcesz zadbać o sławę, reputację lub awans? W takim razie koniecznie dowiedz się co zrobić, aby oświetlenie i dodatki w Twoim domu im sprzyjały.

Właściwy toner do konkretnych potrzeb – przegląd produktów

Toner i jego zamiennik wybiera się w zależności od konkretnego typu i modelu drukarki. Nie można się pomylić w tym zakresie, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo nawet uszkodzenia drukarki, nie mówiąc już o tym, że kartridż po prostu nie będzie pasował. Marka Activejet na swojej stronie internetowej udostępnia prostą wyszukiwarkę, która pozwala na dobranie wysokiej jakości zamiennika, zgodnego z naszymi potrzebami.