Zintegrowane źródła światła

Zintegrowane źródła światła

Opublikowany

Lubisz zmiany w aranżacji swojego domu? Rozwiązaniem idealnym dla ciebie są zintegrowane źródła światła.

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Najprościej wyjaśnić to na przykładzie kinkietów marki Activejet. Nie posiadają one osobnej żarówki, którą trzeba wymienić. Diody LED znajdują się już w środku lampy. Dokonując zakupu, kupuje się cały komplet, który jest od razu gotowy do montażu i użytkowania.

To naprawdę dobra opcja dla osób, które lubią raz na kilka lat dokonywać zmian w aranżacji swojego domu. Kinkiet bowiem wymienia się w całości po wypaleniu diod. W zależności od intensywności jego użytkowania, może się to stać po około pięciu latach. To doskonały pretekst do kupienia nowego oświetlenia, a tym samym do przeprowadzenia aranżacyjnych zmian w swoich wnętrzach. Jeżeli lubisz podążać za modą i nie cierpisz starych przedmiotów trzymanych w domu z sentymentu, zintegrowane źródła światła to rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb. Zmiana stylistyki pomieszczenia jeszcze nigdy nie była aż tak prosta.

Zintegrowane źródła światła to gratka dla architektów wnętrz oraz projektantów. Zupełnie inne przeznaczenie oprawki takiej lampy pozwala na tworzenie bardzo ciekawych ich projektów. Kinkiety w ofercie Activejet z pewnością idą z duchem czasu i można je dopasować do wnętrz utrzymanych w szerokiej gamie stylów. To czysty estetyzm, forma, która jednocześnie jest praktyczna w codziennym użytkowaniu. Czy może być coś lepszego?

Zintegrowane źródła światła LED to także szansa na tworzenie ciekawych form świetlnych. W końcu w tym przypadku diody umieszczone są na całej powierzchni oprawki. Dzięki temu emitowane światło zdecydowanie dopasowuje się do kształtu lampy. Eliptyczne, okrągłe, w formie półksiężyca – na jaką figurę masz ochotę dzisiaj?

Zintegrowane źródła światła to same korzyści. Przede wszystkim po zakupie nie trzeba się już martwić o dopasowanie odpowiedniej żarówki i ponosić jej kosztów. Tu wszystko jest już w komplecie. Lekka lampa jest łatwa do przymocowania na ścianie lub w innym miejscu. Dlatego jej wymiana za kilka lat nie przysporzy żadnych trudności. A efekty wyboru widać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij

Powiązane artykuły
7 powodów, dla których warto postawić na światło rozproszone

temu

Światło rozproszone to rodzaj oświetlenia, w którym promienie nie są skupione w jednym punkcie, lecz miękko otulają całą przestrzeń. Ich przebieg jest więc czymś zakłócony, na przykład koniecznością przejścia przez mleczne szkło. Poznaj kilka zalet takiego rozwiązania i
Telewizor w całkiem nowym wydaniu

temu

Telewizor to niezbędny sprzęt RTV w niemalże każdym domu. Nie jest on jednak szczególnie atrakcyjny wizualnie. Na szczęście istnieje prosty sposób dla miłośników zmian aranżacji w swoim wnętrzu, dzięki któremu telewizor będzie się prezentował zupełnie inaczej.
Kinkiety dla wielbicieli czytania

temu

Kinkiet LED to idealne rozwiązanie dla miłośników czytania - pozwala bowiem uzyskać skupione, a przy tym przyjazne dla oka światło, dzięki któremu nawet długie godziny spędzone na lekturze książki będą bardzo komfortowe. Marka Activejet przygotowała modne, piękne kinkiety LED także dla bibliofilów.
Wnętrze w stylu minimalistycznym

temu

Minimalistyczne przestrzenie są proste i stronią od wszelkiej przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Minimalizm lubi jasne barwy i czyste linie, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu minimalistycznym ma olbrzymie znaczenie i trzeba to zrobić z wyczuciem.

Właściwy toner do konkretnych potrzeb – przegląd produktów

Toner i jego zamiennik wybiera się w zależności od konkretnego typu i modelu drukarki. Nie można się pomylić w tym zakresie, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo nawet uszkodzenia drukarki, nie mówiąc już o tym, że kartridż po prostu nie będzie pasował. Marka Activejet na swojej stronie internetowej udostępnia prostą wyszukiwarkę, która pozwala na dobranie wysokiej jakości zamiennika, zgodnego z naszymi potrzebami.