Jak odmienić wnętrze poprzez dodatki - lampy 3D

Jak odmienić wnętrze poprzez dodatki - lampy 3D

Opublikowany

Lampy 3D to rozwiązanie dla miłośników nietuzinkowego designu - dzięki nim uzyskać można niezwykłe efekty wizualne. Ten rodzaj oświetlenia z pewnością skutecznie przyciąga spojrzenia.

Po zapaleniu lampy 3D na jej powierzchni pojawi się niesamowita wizualizacja kształtów i kolorów, inna w zależności od każdego rodzaju lampy. Chociażby z tego powodu znakomicie odnajdzie się ona we wnętrzu klasycznym oraz nowoczesnym. To znakomite uzupełnienie wystroju w stylu etnicznym. Ciekawa, niesztampowa kolorystyka sprawdzi się idealnie w przypadku modnych wciąż mebli i dodatków w stylu afrykańskim.
Okrągła lampa stojąca 3D Casiope to znakomity pomysł na dekorację nocnego stolika w sypialni lub komody w pokoju dziennym. Z powodzeniem można ją traktować jako uzupełniające źródło światła, odpowiedzialne za tworzenie odpowiedniej atmosfery we wnętrzu. Nadaje ona wnętrzu nastrój pełen intymności.

Wisząca lampa Antiope od Activejet to propozycja do wnętrz z charakterem. Jeżeli nie dla ciebie są białe ściany i stylistyka skandynawska, być może przekonasz się do nowoczesnej odsłony wnętrza. Lampa Antiope to gwarancja niesamowitych efektów świetlnych, zwłaszcza że do modelu wiszącego dobrać można także propozycję stojącą, niemniej urokliwą. Ten zestaw sprawdzi się w surowych wnętrzach. To detal przyciągający do siebie spojrzenia, a do tego całkowicie energooszczędny. To bardzo rozsądne połączenie.
Lampy 3D to propozycja oryginalna. Z pewnością nie znajdziesz tego dodatku we wszystkich mieszkaniach swoich znajomych. Aby zdecydować się na tak wyrazisty dodatek, cechować się trzeba dużą odwagą. Ale efekt za każdym razem przewyższy ryzyko. Zwłaszcza, jeżeli twoim marzeniem jest także posiadanie ścian w mocnych kolorach – te lampy świetnie je zrównoważą.

Dodatek naprawdę potrafi odmienić wnętrze! Chcesz się o tym przekonać? Wypróbuj jedną z lamp 3D dostępnych w ofercie marki Activejet. Są one projektowane w zgodzie z najnowszymi trendami, a co za tym idzie – idealnie dopasują się do twojej wizji wyglądu mieszkania.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.